Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Talált valaki jó könyvet vagy...

Talált valaki jó könyvet vagy internetes oldalt a kézi fejésről? Mindegyik máshogyan írja le, és nekem egyik sem igazán hatásos. Illetve a legjobb módszert keresném. Ami másnak is bevált.

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztosan nézted már ezt, de én innen tanultam meg:

[link]

Elég jól szemléltetik, kis gyakorlással ment is:D

2010. febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom, nem ez volt a kérdés, de szerintem kérdezd meg a védőnőt. Nekem is ő mutatta meg, pont azért mert én sem értettem azt, ami a neten volt.

Fél perc alatt megtanítja.

2010. febr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be, hogy nem fejek, nem kínzom magam. Ha fejed magad, azzal további termellésre ösztönzöd a melled, ami felesleges. Bízd ezt a dolgot a babádra. Harmadik babám van, 5 év szopiztatási idő áll mögöttem. Az első babánál én is mindent túl júl akartam csinálni. Hülyeség. Szopiztass mikor kéri a baba, ha meg nagyon feszül a melled, akkor is kínáld neki oda. majd lecumikázza a felesleget.
2010. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon kevés a tejem, ezért keresem a leghatásosabb módszert. Védőnőé nem vált be.

Úgy tűnik, a kézi fejéstől sem lesz több tejem...:-(

2010. febr. 24. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!