Fejjek éjszaka?

Figyelt kérdés
Babám 7és fél hetes napközben 2 mellből eszik 2,5-3 óránként. Egy ideje este fél8 körül eszik két mellből és utána 1körül és 4 körül ébred de éjszaka csak egy mellből eszik. Fejjem le a másikat? Nem feszül csak nem fog elapadni így hogy ilyen sok idő telik el két szoptatás között?
2015. ápr. 8. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
ha szerencsés vagy nem kell fejned. egy próbát megér,én már sak tudom milyen fárasztó éjjel fejni. amint észrveszed,hogy kevés kezd lenni,kénytelen leszel fejni éjjel is. én 5 hónapos koráig 3 óránként fejtem,még egy hónapot pedig 4 óránként,aztán késő éjjel lefejtem, aztán kora reggel. viszont amíg ő kel éjszaka és eszik az egyikből,fejd le a másikat addig. így nem lesz plussz idő,de mégis van fejve.
2015. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell fejni, az alvás több jót tesz ebben az esetben a tejtermelésnek, mint a fejés. Nem fog elapadni, amíg nap közben szoptatsz (ha éjszaka nem kell már fel enni, akkor sem apad el attól a tej, hogy végigalszod szoptatás nélkül az éjjelt).
2015. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!