Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan, milyen rendszer...

Hogyan, milyen rendszer szerint fejjek?

Figyelt kérdés
Ha az egyikből szopik a másikat fejjem ki utána, vagy azt próbáljam kiüríteni, amiből szopott és a másikat hagyjam békén a következő szopásra?
2008. aug. 28. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem szopik a babám de igy is kell fejnem...akkor szoktam mikor nagyon feszül.Ez napi kb. 2-szer van.Ha nem szopik a babód hanem cumiból kapja a tejed,akkor naponta többször fejd le...Pár óránként próbáld meg....
2008. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

attól is függ mennyi idősek vagytok. Mi most vagyunk 2 hónaposak, 10hét :) Kb egy hete állt be a kereslet kínálat. Nekem mindkét cicit kiszívja, és épp annyi van amennyi kell. Délelőtt hosszabbat alszik, így akkor csak fejek még le szopi után és egy 30-40g lejön. Azt hűtőbe teszem estig ha kell bepótolok ha nem akkor irány a fagyó.

Nehéz tanácsot adni, mert nekem amíg nem állt be addig volt olyan hogy lefejtem, de nem termelődött a következő etetésig elég tejcsi és így többet ártottam. Nekem az vállt be hogy amikor fron jött és nyűgös volt minden órában ébrn volt és cicire raktam, ezek a napok rásegítettek a termelődésre. Megpróbálhatod, fejéssel is ezt, tehát ha alszik óránként fejsz... max ha véletlen elfogyik mire kellene odaadod üvegből, vagy pohárból.

amíg beáll és ha nem gyakran adsz neki üvegből akkor nem rontod el. Az enlym nem rontódott el, amíg nem állt be a tej volt hogy minden nap kellett tápozni egyszer este. De volt hogy kétszer is kellett. Mérlegeld, hogy neked mik a tapasztalataid, és aztán dönts a fejéssel kapcsolatban.

Jah és nekem csak a gépi fejés jött be. Alig volt mit lefejni, de ennek ellenére vettem egy 20000Ft. elekrtomosat, és így 10perc alatt kifej mindent egy ciciből!

Sok sikert!

2008. aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én elektromossal fejek kb 3-4 óránként.Szerintem előbb nem érdemes, mert nem termelődik annyi.

2008. aug. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi még csak 3 hetesek vagyunk. Én úgy csinálom, hogy miután szopizik, még csak az egyikből egy evéskor, azt utána teljesen lefejem. Amiből nem eszik, azt nem bántom, és így mindegyik cicinek olyan 5-7 órája van telítődni, attól függ, milyen gyakran éhes a bébi. De ezt neked kell kitapasztalni, hogy a kis babókáddal nektek mi jön be!

Minden jót!!

2008. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!