Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Neked bevált a kereslet-kínála...

Neked bevált a kereslet-kínálat elve a szoptatásban?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 29. 17:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen nagyon hamar alkalmazkodott egymashoz a szervezetem es a babam. ha nagyon bedurrant az azert volt mert pl elmentunk vhova es nem efgunk haza 2 oran belul. Remelem a masodik babanal is igy lesz.
2015. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én semennyire nem görcsöltem rá, de nem vált be...első baba.. fejtem legalább naponta kétszer hogy rendesen beinduljon, de később, 2-3 hónapos korában is csak úgy volt elég, ha este kipótoltam a nap közben lefejt tejjel az adagját (fejni is alig sikerül) Hiába szeretett volna szopizni, nem jött elég mennyiség, és mivel ő nem az az erőlködős fajta, nem is nagyon tehettem mást, mint hogy fejek.
2015. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nem görcsöltem rá, de nem volt tejem, mert én is sok vért vesztettem. Aztán elég lassan indult be, közben a gyerek nagy volt, és az étvágya is. Úgy voltam vele, az a lényeg, hogy lakjon jól. Aztán rájöttem, hogy éjszakánként sokkal könnyebb szoptatni, mint tápszert kutyulni, úgyhogy elkezdtem tudatosan szaporítani. Most 4 hónapos a lányom, éjszakánként több tejem van, nappal kevesebb, úgyhogy az igyekezet ellenére sem tudtam az igényét utolérni. De egy percig nem görcsöltem a témán.
2015. ápr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
5-ös és 8-as vagok. Most azért lettem lepontozva, mert nem lettem idegbeteg, csak mert nem volt tejem???? Ezért nem érdemes ebbe a kategóriába válaszolni. Jön a sok elborult "csak a szoptatás mindenáron" nő és ész nélkül nyomkodja a gombokat. Egészségetekre. Szép napot.
2015. ápr. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nalunk bevalt.
2015. máj. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Én nem tudom, ki hogyan pontoz, aki válaszolt, annak én a zöld kezet-et nyomtam.

Én görcsöltem első gyereknél a szoptatáson, annyira belém sulykolták a szoptatás fontosságát. A másodiknál úgy volt, ha tápszeres lesz sem vágok eret. Gyakorlatilag 2 hónapos, két óránként szopik, nem azért, mert kevés tejem lenne, egyszerűen ő ennyi időközönként igényel kevesebb mennyiséget. (Jelzem, jobban örülnék a 3 óránkénti szoptatásnak.)Több tejem lenne, mint amennyit eszik, van, hogy félrenyel, mert nem győzi inni.

2015. máj. 1. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!