Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 hónapos baba mellett, akit...

1 hónapos baba mellett, akit szoptatok megfáztam. Szedem az oscillococcinumot, de nagyon köhögök is. Lehet mellette szedni a stodalt is, nem üti egymást a két szer?

Figyelt kérdés

#szoptatás #megfázás #oscillococcinum. stodal
2015. máj. 8. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Stodalban alkohol van. Tantum verdét lehet enni szoptatás alatt is ill. én sinupretet kaptam még, az volt a legjobb.
2015. máj. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A placebo semmit nem üt, nyugodtan szedhetsz mellé bármit, amit szoptatás alatt engedélyeznek.

Bár gyógyszerezési kérdésekben nem túl felelős dolog hozzánemértő fórumon kérdezősködni orvos helyett.

Ha valaki rossz választ ad, akkor vállalod a kockázatot, hogy esetleg gyógyszermérgezést kap a babád?

2015. máj. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt a placebot alkoholban oldották. Egyébként tényleg nem árt, ha rád néz a háziorvos.
2015. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!