Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hany honapig tarto szoptatas...

Hany honapig tarto szoptatas az, amit mar sikerkent konyvelnel el?

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Semennyi. Számomra a szoptatásnak és a sikernek semmi köze egymáshoz.
2015. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Fél éves koráig.
2015. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Amíg van elég tej a babának, de egy éves kor után már felesleges.
2015. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

egyetértek az elsővel! nem tudom miért lett manapság ilyen verseny meg szégyenkezés a szoptatás- nem szoptatásból!


ha valakinek nincs teje-szaranya

ha sok teje van és kiönti-szaranya

ha túl sokáig szoptat-szaranya

ha pótol-szaranya


mire jó ez? amíg tudsz szoptatni addig tök jó, aztán ha már nem megy akkor sincs semmi, van mivel helyettesíteni...


enyémnek 4 hónapos korától kellett este pótolni, 10 hónapos korára apadt el teljesen a tejem, teljesen boldog vagyok ezek mellett is :D

2015. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Én azt fogom sikernek elkönyvelni, ha a gyerekem jólnevelt, tanult, sikeres és boldog ember lesz!
2015. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem nevezném sikernek,inkább elégedettségnek. Én 9 hónapig szoptattam a fiamat, maximálisan elégedett vagyok 😊 Szerencsére " egy rugóra járt az agyunk" és egyszerre gondoltuk azt,hogy befejezzük.😁
2015. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Mikor elkezdtük a szoptatást őgy gondoltam, hogy ha 8-9 hünapig menni fog, akkor örülök, ha egy éves koráig us menni fog, akkor az szuper lesz. 16 hónapos, még bőven szopik, nem kellett volnab aggódnom :-), de ezt én sem klasszikus sikernek fogom fel, hanem inkább jó értés, gogy működött.
2015. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
érzés, na
2015. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

6 hónapos kor..onnantól már mehet a hozzátáplálás, úgy voltam vele, ha 6 hónapos koráig tudom szoptatni, akkor már elégedett vagyok (tény, a siker nem a legjobb szó, de azért ezen felesleges lovagolni, nyilván így értetted: elégedettség)

amúgy 9 hós és még szopizik, pedig az elején sokáig pótoltam neki, aztán kizárólag anyatejes volt elég sokáig

2015. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
2 hónapos koráig tudtam szoptatni, abszolút elégedett voltam ezzel a "teljesítménnyel". Mondjuk én akkor is nyugodt lettem volna, ha csak két napig sikerül. Ez nálam nem az anyaság fokmérője. Ahogy a szülés módja sem és még sok minden. De én furcsa szerzet vagyok, a férjem van pl gyeden a fiunkkal, lehet, hogy ez is szerepet játszik abban, hogy nem csináltam nagy ügyet a szoptatásból.
2015. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!