Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha egy baba hetekig, esetleg...

Ha egy baba hetekig, esetleg hónapokig csak anyatejet kap, de valamilyen okbòl hirtelen csak tápszeres pótlást tud kapni, azt a baba hogy fogadja?

Figyelt kérdés
Mert ugye teljesen màs ízhez van szokva ès lehet hogy zokon veszi hogy nem a finom tejcsit kapja. Ezt az àtàllàst hogy oldottàtok meg?
2015. máj. 12. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az első 1-2 hónapban még nem olyan "kifinomult" a babák izlelése, ilyenkor könnyebben elfogadják. ( ezt olvastam) Később már egy kicsit nehezebb, de ha nagyon éhes gondolom azért megeszi.Nem egyformák a tápszerek sem, és a babák is válogatnak később.

Nálunk két hónaposan kellett előszőr pótlást adni, akkor zokszó nélkül ette, a vizet is megitta. Hat hétig evett vegyesen, majd hat hónapos koráig ismét csak anyatejet kapott. Hozzátápláláskor próbálkoztam ugyanazzal a tápszerrel és nem kellett neki, pedig próbaképpen(!) még meg is cukroztam egy kicsit, de akkor se. Most ezzel kűzdünk, mert semmi mást nem nagyon hajlandó elfogadni az anyatejen kivül. Most hat és fél hós. Nem tudom mi lesz ha nem lesz már elég a tejem, abban bizok, ha éhes lesz csak megeszik mást is. :-)

2015. máj. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!