Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elképzelhető, hogy a 3 hónapos...

Elképzelhető, hogy a 3 hónapos babám 100 ml-rel jól lakik?

Figyelt kérdés

7-8x eszik egy nap. 5700 g.

És ha már beállt a kereslet-kínálat, és ő csak 100 milliiket eszik (+- 30ml), akkor hogyan lehetséges, hogy éjszaka 170 ml-t tudok kipumpázni?


2015. máj. 12. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
enyém sem evett többet 100-120 milinél, még 5 hónaposan sem...mégis boldogan hízott tőle. Valószínű jó zsíros, erős tejed van, akár csak nekem. Ha hízik, gyarapodik, nincs ezzel semmi gond
2015. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, ennyi idősen mennyit kellene szerinted ennie ? :) Minden babának más az igénye, ő sem fog mindig ennyit enni. Úgy, hogy a tejed termelődik folyamatosan, gondolom éjszaka nem eszik olyan sűrűn mint nappal.
2015. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én ugy tudom alapbol este tobb tej termelodik, és az vizesebb is.
2015. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, hogy vannak hozzá hasonló babák, akik nem esznek nagy mennyiségeket. Itt az oldalon ahogy olvasgattam sokkal gyakoribb, hogy ilyen korban már 150-200 ml-t esznek. Ismerősöm 5 hetes babája 130 -akat eszik, mondjuk ő tápszeres, de csak 5 hetes. A családban pedig a 160-180 millik mellett elbújhatunk. Mintha egyébként verseny lenne, hogy ki mennyit eszik, mennyit alszik éjjel, milyen sokat hízik...Nehéz ezektől függetlenedni.De nagyon igyekszem.
2015. máj. 12. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom extra keveseket evett, 3 hónaposan és valamivel több, mint 4 kg-osan is a legtöbb, amit megevett az kb 100, 120 g lehetett, de volt, hogy csak 60g-ot szopott.

Én abbahagytam a méricskélését, mert csak idegesített. Hetente egyszer mértem, hízott e.

2015. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia


Az én 3 hónaposom is lassan 6 kiló.Egyszerre sokat eszik,160-180ml-ket,de viszont csak 5x,néha 6x.Ha kiszámolod,akkor egész napra elosztva kb. ugyan annyit esznek a gyerkőceink,csak más elosztásban.De még ha a tiéd kevesebbet is enne,akkor se lenne semmi probléma,annyi az igénye.

2015. máj. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!