Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes leszoktatni a 9...

Érdemes leszoktatni a 9 hónapos kisfiam a tejről?

Figyelt kérdés
attól félek,egy kissé lusta lesz.reggelire,meg vacsira csak azt kap.ebéd főzelék.tizórai-és uzsi gyümi,v tejpép,de néha kiegészitem tejjel.
2008. aug. 31. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a szoptatásra érted, én nem szoktatnám le róla! Miért lenne lusta, nem igazán értem, mire gondolsz!?
2008. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
most kérdezte a barátnőm,h mikor akarom leválasztani-érdemes szoptatni,amig van tej? nem lesz később gond az evéssel?
2008. aug. 31. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
9 hónaposan a tápszeres babák is általában reggel este tápszert kapnak. Elég az. Az én fiam 10 hónapos, de még reggelire és vacsira csak cumisüveg van. Szóval ha neked ez nem gond, akkor még nyugodtan hagyhatod. Viszont egy éves korától ihatja a tehéntejet is, akkor már kaphatja azt is.
2008. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem semmiképpen se szoktasd le egyelőre a ciciről. Tapasztalataim szerint, (3 fiam van,a legkisebb 8,5 hónapos és háromszor szopik még egy nap.) ha 9 hónaposan még kétszer szopik, akkor 1 éves kora körül fog teljesen elválasztódni. Gondolom most kúszik-mászik a lakásban, és az anyatejben rengeteg olyan ellenanyag van, ami megvédi őt az esetleges fertőzéstől. Ellustulni semmiképpen nem fog, mert pontosan a szopáshoz kell több munka, mint a cumisüveghez.

Szerintem teljesen jól csináljátok a kisfiaddal az elválasztódást:)

2008. szept. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!