Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Teljesen kikészülök ettől,...

Teljesen kikészülök ettől, miért csinálja és hogyan tudnám leszoktatni?

Figyelt kérdés
4 hónapos kisfiam 1 hete rágja a cicimet :(Erőből összeszorítja és ránt rajta egyet ha már nem úgy jön a tej ahogy Ő szeretné.Hogyan bírok leszoktatni róla?Annyira fáj már a cicim,hogy utálok minden szoptatást és már előre félek az újabb fájdalomtól.A bimbóvédőt nem fogadja el.Fogzik már 3 hónapos kora óta,de fogacskát még nem látni.Adjatok tanácsot,mert megőrülök.
2011. máj. 21. 08:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Ha van még tejed, fejd le és úgy add oda neki. Hogyha ennyire rág, sztem el kéne választani lassan, erről nemigen lehet leszoktatni.
2011. máj. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Elég sok tetem van még,nagyon keveset kell neki pótolnom,sőt van olyan amikor nem is kell.Ezért sajnálnám abbahagyni a szoptatást,de ezt nem bírom sokáig :(

Volt idő amikor fejtem,de attól nagyon fájt a mellem.

2011. máj. 21. 08:13
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
használj mellbimbóvédőt!
2011. máj. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mint írtad, ettől is fáj...
2011. máj. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Először szopizik rendesen, és aztán kezd el rágcsálni, vagy végig rágja?

Mert ha a szopi közben kezdi, akkor vedd le a ciciről, picit tedd a válladra, és rakd át a másik cicire. Aztán ha ott is kezdi, akkor vissza az első cicire. Nekem a 2 hónaposom rángatta állandóan, fájni nem fájt, csak idegesített. Mostmár nem csinálja, mert "fél", hogy elveszem és nem kapja vissza. :D

2011. máj. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor kezdi amikor már nem akar neki jönni a vége felé.Ő még szopizna csak felidegesíti magát amiért nincs tej.Látszik rajta,hogy ideges :)Az elején nagyon szépen szopizik.
2011. máj. 21. 09:53
 7/11 A kérdező kommentje:

Ma már 2 szopinál az elejénél is csinálja :(Elővettem a bimbóvédőt ismét de nem bírja szívni azt is rágja de annyira,hogy érzem.

Lefejni csak 40ml tudtam,pedig 120-at szopizott eddig.Érzem,hogy van a mellemben tej,de nem bírom kifejni.:(

Annyira kétségbe vagyok esve!

Próbáltam hangosan sziszegni,de nagyon megijedt mindig,sírni kezdett.Nem tudok vele mit csinálni.

2011. máj. 21. 13:20
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Nekem is akkor csinálja, mikor már nem olyan intenzitással jön a tej, ahogy ő szeretné.

Na akkor átteszem a másik cicire.

Ha már te sem tudod lefejni, akkor már nincs elég tejcsi benne, vagy ki kell masszírozni. Nekem sajnos már tápival kik kell egészíteni.

2011. máj. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tegnap 120-at szopott minden alkalommal,sőt egyszer 220-at.Biztos van még benne tej,mert érzem.Hiába masszírozom nem tudok többet belőle kifejni,soha nem is tudtam annyit mint amit a baba kiszívott,inkább sokkal de sokkal kevesebbet.Viszont lehet ezért a 40 ml-ért nem érdemes gyömöszölni a mellem egész nap :(
2011. máj. 21. 13:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a hónaljtartást!
2011. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!