Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés után felír az orvos...

Szülés után felír az orvos fogamzásgátlót, ha még nem jött meg újra a menstruációm?

Figyelt kérdés
Két hét múlva megyek majd a hathetes kontrollra, nyilván akkor megkérdezem majd a dokit, de gondoltam hátha van valakinek tapasztalata. Szoptatás alatt lehet egyáltalán fogamzásgátlót használni?
2015. máj. 30. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet, én a cerazettet szedtem, bár nagyon nem voltam megelégedve vele így abba is hagytam. Nem kell,hogy megjöjjön a menstruáció,hogy eltud kezdeni szedni. Főleg mivel sok nőnek szoptatás alatt nem is jön meg vagy csak sok hónappal szülés után.
2015. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Rosszindulat nélkül kérdezem, hogy miért akarják az anyukák szülés után egyből gyógyszerrel tömni magukat, amikor még szoptatnak?
2015. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert felelős szülők,és nem szeretnének mégegy gyereket, és ez az egyik legkényelmesebb és legbiztosabb módszer! Így kevesebb lesz itt az olyan kérdés hogy "még szoptatok de ez meg az történt,lehetek terhes?"
2015. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
A gyógyszeren kívül van még néhány módja a védekezésnek...
2015. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért ez egy hormonális gyógyszer, nem LSD.


Egyébként azért, mert ezt tartom a legpraktikusabbnak. Ha elolvastad a kérdésem, benne van az is, hogy szoptatás alatt lehet-e használni, tehát bennem is felmerült, hogy más lehetőség is van, csak ha ezt lehet, akkor miért erőltessek kevésbé praktikusat?

2015. máj. 30. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!