Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit lehet csinálni, ha az...

Mit lehet csinálni, ha az ember túl sokat fogy szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Még nem vészes a fogyás, de ha nem áll meg akkor, már kicsit necces.5 kg-mal vagyok kevesebb, mint mikor terhes lettem.Sokat eszem,pihenek is, de persze 3 gyerek mellett van mit csinálni. Amúgy másfél éves a babó és sokszor nappal is kér és éjjel is szopizik még.
2015. máj. 31. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Attól is függ, hogy a magasságodhoz most hány kg társul, de szerintem ez még nem vészes. 10 hónapos gyerkőc mellett 7-8 kg-mal vagyok kevesebb, mint teherbeeséskor, de ez a súly nem változott már 5-6 hónapja.
2015. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Annyit hozzátennék, hogy még mindig szedem a terhesvitamint.
2015. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Én nem tudtam semmit sem tenni ellene. Szoptatás alatt nagyon sokat fogytam, életemben nem voltam annyira vékony mint akkor, már-már rosszul is állt... Mikor abbahagytam a szoptatást, akkor szépen, hónapok alatt visszakúszott valamennyi kiló.
2015. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hònapos lesz a kislànyom, most màr kb egy hònapja elkezdtūk hozzàtàplàlni, tehàt màr nem csak anyatejes. De amìg az volt èn is egyre csak fogytam. Azòta megàllt a fogyàs. De sajnos a hajam mèg mindig nagyon hullik.
2015. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

#4

1-2-es vagyok

Folyamatosan szedem a vitamint és bár nekem is elkezdett hullani, nagyon gyorsan rendeződött a helyzet.

2015. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) 160 cm vagyok és most 55 kg. Élvezem most még, hogy vékony vagyok, mert ez így pont jó szerintem, de mivel az elmúlt héten újabb kg ment le, kicsit aggódom, mert már nem nagyon fogynék. Amúgy annyit eszem amennyi csak belém fér, nasival együtt.A szoptatást meg szintén nem hagynám abba, nagyon nagy cicis a fiúcska. :)
2015. máj. 31. 22:40
 7/7 anonim ***** válasza:
26%

1,5 evest miert kell ejjel szoptani ?

Amugy 55 kg 160 cm hez nem sovany

2015. máj. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!