Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tapasztalatok a Diamilla...

Tapasztalatok a Diamilla fogamzásgátlóról, amit szoptatás alatt szedhet az ember?

Figyelt kérdés
Tejmennyiséget befolyásolja? Menstruációt? 2hete szedem, 5 napja vérzek, és nem tudom,h ez minek köszönhető, eddig nem ilyen volt a menstruációm, 3 nap és vége is volt. Vagy ez a szülés miatt lehet?
2014. nov. 12. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor szültél?

Nálam nem befolyásolt semmit, nem is véreztem, míg szedtem. De az orvos mondta, hogy volt már olyan kismamája, akinél a baba nem szopott, míg szedte, nem fogadta el.

2014. nov. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2hónapja szültem. De az a vérzés már abbamaradt, ez most újrajött megint, és egyáltalán nem olyan mint a menstruáció, de mostmár abba is hagytam azt a szart, de még mindig vérzek. :(((
2014. nov. 14. 11:37
 3/5 enkaba válasza:
Én is ezt szedtem a kislányom 8 hós koráig.Nekem nem volt vérzésem csak az elsö másfél hétben mikor elkezdtem szedni és inkább barnás nyúlós volt mint rendes vérzés és a kislányom ugyan úgy szopizott és a tejem se volt kevesebb.Én csak jót mondhatok.
2014. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mintha mondta volna a doki, hogy valami kevés vérezgetés lehet, hogy lesz. De erre már nem vennék mérget. Nem tudod felhívni a tiédet? Vagy nem választott orvos írta fel?
2014. nov. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Választott doki írta fel, mondta,h vérezhetek tőle, de azt is mondta,h vki egyáltalán nem vérzik még menstruációja sincs, de mindegy már abbahagytam, nem szedem tovább, 8napot véreztem elég is volt, aztán kövi hónapban kiderül,h menstruáció volt vagy csak a gyógyszer...
2014. nov. 17. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!