Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Dokim szerint "felébredtek a...

Dokim szerint "felébredtek a hormonjaim". Megse jott meg. Erdemes ujra elmennem?

Figyelt kérdés

Decemberben szültem. Kezdetektöl kapott a lanyom tapszert is napi 1-2x. Marciusban elmentem dokihoz,m fajt a hasam sürün. Azt mondta h ez normalis,es az ultrahangon lattam is 4-5pici tüszőt. Nem tudta behatarolni,h mikor,d hamarosan meg fog jonni,ennyit mondott. Vervetel is volt,verszegeny lettem.

Mostmar elmult azota még 3hónap,és semmi jele a menstruacionak. Mar csak napi 2x szoptatok. 3Hete erös peteérés szerü fájdalmam volt,csinaltam (masnap) ovu tesztet,negativ volt. nem értem,azok a tüszők ciszták lettek,és a szervezetemben azóta se történt semmi?

Ma d.u tudnek dokihoz menni,ezzel erdemes? V varjak,mert még ugyis szopizik a lanyom?



2015. jún. 22. 07:58
 1/1 Verunika válasza:
Úgy tudom, hogy amíg szoptatsz, teljesen normális, hogy nem jön meg. Én múlt januárban szültem és csak idén márciusban jött meg először!! Ha leállsz a szopival és akkor sem rendeződik, akkor érdemes orvosoz menni.
2015. jún. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!