Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Március elejére kaptam időpont...

Március elejére kaptam időpontot HSG (átjárhatósági) vizsgálatra. A vérvétel eredménye tegnap jött meg, rendben vannak a hormonjaim, van peteérésem is. Olvastam, hogy a vizsgálat után nagyobb az esély a babára. Tapasztalata van vkinek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 18. 14:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de semmi se történt. Végül lombikoztunk.
2015. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
December elején volt és azóta sincs baba :(
2015. febr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem júniusban volt HSG-m és azóta sincs baba :(
2015. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom! :( De fel a fejjel, december óta még nem telt el olyan sok idő, hátha most összejön a baba! Én nagyon bízom benne, március 2-án megyek a vizsgálatra. Annyi kérdésem lenne még, hogy fájt-e, vagy annyira azért nem szörnyű?
2015. febr. 18. 15:36
 5/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nektek sem jött még össze. :( Azóta már azért eltelt elég sok idő...Inszemináció még nem került szóba?
2015. febr. 18. 15:38
 6/16 anonim ***** válasza:

Áprilisban volt, azt a hónapot ki kellett hagynunk. Májusban kezdtünk próbálkozni, júliusban megfogantak az ikreink. Sajnos 6 hetesen missed ab. lett a vége.


Októberben méhtükrözésem volt, novemberben próbálkoztunk először, és elsőre összejött.


14+3 hkm

2015. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Sajnos előre elolvastam róla egy csomó rémtörténetet, úgyhogy nagyon parázva mentem. De nem volt annyira gáz, a ballon és a cső felhelyezése kb. mint egy rákszűrés,csak hosszabb ideig tartott, mikor felfújták az egyáltalán nem fájt. Aztán a combomra ragasztott csővéggel végigsétáltam a folyosón, lelifteztem a röntgenre, ott mikor nyomták be a folyadékot az fájt rendesen, de nem jobban, mint egy nagyon erős menstruációs görcs. Elsőre úgy tűnt el vagyok záródva, ezért is fájt annyira, második próbálkozásnál simán átfolyt és ott nem is éreztem semmit. Betétet mindenképp tegyél be, én pár órát véreztem utána és az anyag is folyt kicsit vissza. Ja és rögtön vegyél be görcsoldót, utána nekem nem fájt, csak kb. fél órával, de akkor nagyon görcsöltem egy jó órát. Ez elvileg normális. Szerintem ne félj tőle!
2015. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja és nekünk lehetett próbálkozni abban a hónapban is, mondták is, hogy a vizsgálat után nagyobb az esély.
2015. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
3. vagyok: nekem nagyon fájt. Az egyik oldalon el volt záródva de sikerült a folyadékkal a "dugulást" elhárítani. Csinálhatnák altatásban is igazán :( vagy legalább kábítanának el! Nekem nem volt vérzés, és 1 csepp folyadék se folyt utána vissza...a hasüregbe távozott. Utána 1 órával már haza is mehettem de 2 napig is azt hittem még fent van a cucc....feszített, fájt.
2015. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, én úgy tudom csinálják ezt altatásban is. Nekem lehet azért volt utána vérzés, mert mikor csinálták még nem múlt el teljesen a mensi. Utána 2-3 napig erős izomlázszerű fájdalom volt az alhasamban.
2015. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!