Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2 éve próbálkozunk, ezalatt...

2 éve próbálkozunk, ezalatt 3-szor vetéltem el 6-8. hét között, egyszer műteni úton kellett befejezni a vetélést. A hormonjaim rendben vannak. Mi lehet a gond? Vannak valakinek hasonló tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Teljesen kivagyok már a sok pocakosodó kismama ismerőstől :(

2014. nov. 20. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Véralvadási probléma
2014. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
D-vitamin hiány, IR, bármi
2014. nov. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott?
2014. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kivizsgáltak rendesen?
2014. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi 10 évig vártunk babára ez alatt 7 spontán vetélésem volt ebből 2 művi befejezéssel.

Jártunk genetikai vizsgálaton,hematologián és egy rakat vérvételen és mindenhol mindent rendbe találtak így a magyarázat az volt higy így jártam.

aztán tavaly megint terhes lettem és minden vizsgálatra és uh.-ra úgy mentem hogy egybe volt a gyomrom mikor mondja a doki megint h. elhalt.

de nem mondta, aztán màr éreztem a mocorgàst a hasamban onnantól kicsit nyugodtabb voltam. Aztàn idén márciusba megszületett az egészséges kisfiam. Most 8 honapos.

Ne add fel sok sikert!!!

2014. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gyogyszerrel fogant a fiunk, sok komplikacioval de itt van..

4es fel eves...

lanyom 3 honapos... kozte 4 baba...

egyik 16 hetesen rugdosodva adtak az iteletet hogy beteg es nem szulethet meg!

Kitartast!

Nekem 2 egeszseges itt van! Neked is ott lesz nem sokara!

Ne add fel es ne gorcsolj!

Utolso mutetem szept.25 tavaly, kertem a dokim hogy kosdon el vagy okozzon vegleges bajt.. nem vallalta

november 17.en jott meg utoljara...

januarban ugy mentem dokihoz hogy ugyse marad meg, nem megyek a vizsgalatokra... aztan verezni kezdtem doki gyogyszert adott volna es mondtam, hogy nem kell! A termeszet tudja a dolgat, biztos o is beteg lenne... aztan 11 hetesen elkezdtwm intezni, de a genetikara ugy mentem, hogy ugyis baj lesz....

nem szep hozzaallas de mar en is el voltam keseredve teljesen

2014. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezer meg egy oka lehet. Pl. trombofília vizsgálatokat csináltak már? Lehet az oka IR is, pajzsmirigygond..

Normális kivizsgálás kell.

2014. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok oka lehet. Akár teljesen triviális és könnyen kezelhető is, mint pl egy pajzsmirigy probléma, de lehet immunológiai is akár, barátnőmnek 3 vetélés után 3 okot találtak, és mikor mindhármat kezelték, megszületett a kislánya, a tesónál pedig szintén semmi baj nem volt már, kapta az összes kezelést, már 20 hetes. Szerintem iszonyú szívósnak kell lenni, mindennek utánajárni, kitartás!!!!
2014. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hormonvizsgálaton voltam, 1-2 értékem tér el minimálisan, de a doki szerint alapvetően tökéletes az eredmény. Kérdeztem hogyan tovább, azt mondta, hogy immunológia, de majd csak január után... ha meg addig összejön, akkor azonnal menjek hozzá , táppénz és fekvés...

Nem igazán nyugtatott meg, úgyhogy elkezdtem olvasgatni, hogy mik okozhatnak még problémát. Háziorvossal beutaltattam magam terheléses vércukor vizsgálatra, megyek majd fogorvoshoz, nincs-e valami gyulladásom.

Írtam egyik "nőgyógyász válaszol" weboldalra is, ott a hormoneredmények alapján azt a választ kaptam, hogy pajzsmirigytúlműködésem lehet. Most épp endokrinológust keresek. Tudom, hogy vizsgálatok szempontjából nagyon az elején vagyok még, de igyekszem minél előbb minél több dolgot kizárni.

2014. nov. 22. 11:46
 10/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A terheléses cukor vérvétel nem elég, inzulint is kell nézni hozzá. Sajnos ezt háziorvos nem kérheti, csak endokrinológus. Ha már egyébként is endodokit keresel, ezt is bízd inkább rá, az ő szakterülete.

2014. nov. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!