Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fogytatok vagy híztatok...

Fogytatok vagy híztatok szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 09:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mindkétszer feljött rám 10-12 kg, és nem ettem sem többet, sem mást, mint előtte. :(
2015. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél híztam, a másodiknál fogytam (pedig direkt megőriztem a nagy ruháim).
2015. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt alig hiztam, szoptatas alatt viszont 10 kg- ot, mind a háromszor.
2015. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
híztam...a durva szénhidráttól volt rengeteg tejem (házi pizza...) és mivel ikreket szoptattam, inkább beáldoztam magam arra a - mint utóbb kiderült - fél évre :/
2015. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóhoz hasonlóan én is híztam a rengeteg szénhidrát miatt. Csak akkor volt sok tejem ha szénhidrátot ettem. Én is inkább bevállaltam, pedig mindig hiú voltam az alakomra, de ez esetben nem érdekelt, szoptatni akartam, ez fontosabb volt. Azóta szép lassan mennek le a kilók, még mindig van rajtam három kiló, de szerintem sikerülni fog leadni.
2015. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Terhesen 8,5kg híztam. Mikor kijöttem a kórházból a szülési súlyomból 5kg lement. Ahogy elkeztem a szoptatást visszahíztam annyira amennyivel szültem. Ott stagnáltam fél évig majd hírtelen 16 kg lement rólam. Most 6 kg kevesebb vagyok,mint a terhességem előtt.

Nem tudom mi történt nem tettem semmit érte,de nagyon örülök,hogy így alakult.

2015. júl. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát akkor reménykedem,hogy egyáltalán tudok szoptatni, és fogyni is fogok egy kicsit! :)
2015. júl. 1. 20:47
 18/18 anonim ***** válasza:
nekem mindenki azt mondta hogy majd fogyok, erre hiztam enis, pedig mikor hazajottem a korhazbol tok jo sulyban voltam :( viszont imadok szoptatni, es a babam is imadja a tejcsit, jol gyarapszik, nagyon szep elmeny kettonk kozt, es orulok ha egeszseges eros baba lesz igy, ugyhogy remelem sokaig lesz meg tejem meg akkor is ha ez hizassal jar :( :) aztan johet a torna :D
2015. júl. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!