Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért sírhat 3-4 napja a 4...

Miért sírhat 3-4 napja a 4 hónapos kisfiam evés közben? (csak tápszert eszik)

Figyelt kérdés
A pocija fájhat? Feszíti magát, húzgálja a lábait, beleszív 3-4-et az üvegbe és kezdődik a sírás. Infacol ennyi idős korban még adható?
2010. márc. 2. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézdd meg nem keményedett.-e meg a kis inye..lehet jön a fogacskája és azért nyügős!!

Széklete rendben van nem szorulásos,a felhúzott láb görcsöt jelent,tápszert nem váltottál?

Jobbulást!

2010. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én mident kipróbáltam hasfájás ellen és csak az ánizsmag tea segített.

2,5 dl vízzel leforrázok egy mokkáskanálnyi ánizsmagot és 5 perc után leszűröm. Langyosan adom neki majd ha kihűlt teljesen az sem baj, iszogatja egész nap.


Nekünk ez vált be. Most 8 hónapos és a kezdetektől ezt issza. Semmi gondunk nincs azóta.

Ja, és 3 hetes kora óta tápszeres.

2010. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az ínyét már egyszer-kétszer bekentem Dentinox-szal, mert szerintem már a fogcsírák is mocorognak, az is bánthatja.

Tápszert egy héttel ezelőtt váltottam (Milupa HA Start Optimáról Hipp HA1 Plus-ra) de visszaálltunk pár nap után a Milupára, mert nem ízlett neki a Hipp.

Széklete rendben van.

Kisebb korában Ő is ivott ánizs-édeskömény teát, használt is neki, jöttek a pukik rendesen, lehet hogy megint visszatérünk rá (el is felejtettem már ezt a lehetőséget)

2010. márc. 2. 22:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem akkor csinálta ezt amikor már nem tetszett neki, hogy lassan jön a tej a cumisüvegből. Ti milyen cumit használtok? Mi már a két lyukú cumit használjuk.

Épp ma volt velünk ilyen eset. Adtam neki a tejet de beleszívott egyet-kettőt aztán hisztizni kezdett. Nem értettem mi van. Aztán akkor néztem, hogy amiből evett az egy lyukú cumisüveg (már csak egy van olyan a többi kettes). Kicseréltem aztán evett szépen tovább :)

Üdv

2010. márc. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Képzeld, valószínű nálunk is ez lehetett az egyik baj, hogy kis lyukú cumi volt még az üvegeken. Vettünk nagyobb lyukút, és azóta nagyjából rendben mennek az etetések, nincs annyi hiszti, amikor pedig még van, akkor a poci fájhat...

2010. márc. 5. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon örülök, hogy segíthettem!! :) Az utolsó voltam.

Üdv

2010. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :))
2010. márc. 7. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!