Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Attól tartok, hogy ha cumit...

Attól tartok, hogy ha cumit adok a 3 hónapos gyerekemnek, akkor nem fogja jelezni az éhséget, meg esetleg cumizavart is okozhat. Szerintetek? (nem vagyok penge cumitémában. )

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a "nyugtató" cumira gondolsz (nem cumisüvegre), akkor ne félj, ettöl nem nyugszik meg, ha éhes, úgyanúgy fog kiabálni, mint elötte. Ennek csak annyi értelme van, hogy ha túl nagy a szopásigénye, akkor neked nem kell órákig cumiként szerepelni. A gyereknek meg jobb, ha cumiVAL alszik és kipihent, mintha cumi NÉLKÜL ordit. (Négy felnött gyerekem van)
2010. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!
2010. márc. 2. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem fogadja el. Az én fiam is 3 hónapos, de nem kell Neki a cumi. Csak tolgatja a szájában, és játszik vele. Mondjuk néha elveszi, de akkor már nagyon fáradt.
2010. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is épp ezen vagyok,nem tudom mit csináljak.nekem 5 hetes a babám,és ma először adtam neki a cumit,de mert megtalálta a kezét és azt nem szeretném,hogy szopná.a cumit elfogadta,megnyugodott.én akkor adtam amikor fájt a hasa.de amúgy azt olvastam a www.lll.hu oldalon,hogy inkább ne adjunk cumit szoptatott babának.
2010. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 5 hónapos, akkor kapott cumit, mikor hazajöttünk a kórházból, mert egyszerűen órákat volt a cicin, ha levettem róla, ordított. Nem okozott neki semmiféle zavart, azóta is szopizik rendesen. Néha csak játszik vele, most hogy jön a foga, keresztbe kapja be, hogy masszírozza vele az ínyét. Meg azzal alszik el, de elalvás után kb. 10 perc és már nincs a szájában.
2010. márc. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi cumizunk, és ne félj, ha éhes, rögtön kiköpi, jó messzire.
2010. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3 hetesen adtam először cumit.

De ugyanúgy kiabált, ha éhes volt. :)) Emiatt nem kell izgulni.

Persze lll.hu ezt írja. De mikor már alig állsz a lábadon a fáradtságtól, akkor inkább cumi, mint egész nap cici.

2010. márc. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!