Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Később még lehet?

Később még lehet?

Figyelt kérdés
barátnőm babája februárban születik meg.nagyon sok teje lesz mert családjában mindenkinek sok volt.az én babám pont akkor lesz 1 éves mire megszületik,de sajnos csak két hónapig tudtam neki tejet adni,azóta tápszeres,és elkezdte a zöldségeket gyümölcsöt is enni.az a kérdésem,a kimaradás után kaphat barátnőmtől anyatejet vagy már nem érdemes?esetleg pótolhat belőle még a szervezetébe értékes tápanyagot ennyi kimaradás után?
2015. júl. 6. 06:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy évesnek már felesleges adni anyatejet. Adj neki tehéntejet.
2015. júl. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? "nagyon sok teje lesz mert családjában mindenkinek sok volt." Ez egyáltalán nem biztos! Számomra ez nagyon nevetséges kérdés. Még meg sem született a baba, te meg már a tejére pályázol? Különben felesleges, 1 évesen már szinte mindent ehet.
2015. júl. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Számomra is kicsit érdekes a kérdés.. na mindegy. Anyukámnak is rengeteg teje volt, napi fél litert vittek el egy másik babának. Mégsem tudott szoptatni, csak 3 honapig egy fertozés miatt. Ha a a barátnödnek tényleg olyan sok teje lesz, akkor fagyassza le ilyen esetekre. Egy éves gyerköcnek tényleg nem kell már. Illetve na, ja az anyukájának még van teje, akkor szoptassa nyugodtan tőlem, de nem hinném, hogy ez bármit erösitene az immunrendszerén a babádnak. Meg amugy is, hogy képzelted? Hordanád tölük minden nap a tejet? Meg februárban születik? Csoro gyereknek még szivhangja sincs kb
2015. júl. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Ha sok teje lesz és szivesen ad nektek,simán adnám a babámnak,mivel az anyatej értékes.Mikor megszületett a második gyermekem,sokáig adtam az elsőnek pohárból,kakaóval simán megitta.Üdv
2015. júl. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az anytejjel átadható a HIV, hepatitis es hasonlok, előtte menjen el szűrésre az anyuka.

A családi előtörténettől független a tej mennyisége, nálunk mindenkinek kevés teje volt, én pedig anyatej leadó vagyok. Ez lehet fordítva is. De fő az önbizalom, az is sokat számít.

Én a helyedben nem adnám már azt az anyatejet, inkább sok zöldséget és gyümölcsöt.

2015. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!