Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A Fat Burners-t vagy bármilyen...

A Fat Burners-t vagy bármilyen más zsírégető szert fogyaszthatok-e, ha még szoptatok?

Figyelt kérdés
2007. nov. 4. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! szerintem várj vele, még várd meg a szoptatás végét.Kitudja nem e megyát a tejcsibe is.
2007. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Átmegy a tejbe. Ne szedj ilyet, amíg szoptatsz! Nekem is nagyon kellene fogyni és én is szoptatok még. Mozogni próbálok, de azt is csak lassan, fokozatosan, nehogy az izomláz miatt felgyülemlő tejsav miatt ne fogadja el a fiam a cicit.

Türelem, most a baba az első! Később ráérsz még fogyókúrázni :)

2007. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem szedheted, hiszen átmegy az anyatejbe. Próbálj meg nagyon sok vizet inni (kb. 3 litert naponta). Ez elsőre nagyon soknak hangzik, de fokozatosan hozzá lehet szokni. A víz gyorsítja az anyagcserét (ráadásul jó hatással van a tejelválasztásra is). Emellé próbálj meg fehérje dús és szénhidrát szegény étrendet kialakítani.
2007. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Semmikepp nem szedheted ! Probalj zsiregeto elelmiszereket beiktatni az etrendedbe. Ananasz, uborka, papadicsom, grapefruit... Keress ra a neten. Mozogj tobbet, es ne mondd hogy a baba mellett mozogsz eleget, mert nem igaz, csak ugy erzed, mivel sokszor faraszto. De ez nem jelenti azt hogy zsirt is egetsz.
2008. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!