Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megéri-e megvenni a Medela...

Megéri-e megvenni a Medela Calmát? Ha igen, van-e rá esély, hogy a gyerkőc nem fogja elfogadni vagy szétrágcsálja?

Figyelt kérdés

Első babások leszünk és már mindenféle rémtörténetet összeolvastam. A Medela Calma nagyon ígéretesnek tűnik, de félek, hogy a többi cumisüveg árhoz képest ez csak kidobott pénz lesz. Szeretnék ésszerű határokon belül maradni - ami ilyenkor nehéz -, miközben igyekszem a legjobbat biztosítani a babának. :)


Az eddigi infók alapján szoptatás témában eddig a Medela Calma cumisüveg-családot kombinálnám az Avent elektromos mellszívóval. Mi a véleményetek?


Köszi!



2015. júl. 10. 16:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Összességében, szerintem nem éri meg. Ha gond van, pár napig ellesztek a sima cumisüveggel is, amíg a párodnak lesz ideje elmenni a calmáért.
2015. júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Az én babámnak törte az ínyét ezért nem tudtuk használni. A mam volt a kedvence de az első pár hétben csak pohárkából ivott pótlást, így nem lett cumizavaros. 10 hós és még mindig szopizik.
2015. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!