Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 hetes babám anyatejet és...

7 hetes babám anyatejet és tápszert is kap. Van, hogy a tápszer van túlsúlyban. Már van, hogy 3-4 napig nincs széklete. A lázmérőzés, tea nem igazán segít. Látom, hogy nyögdécsel és nem sikerül neki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen teát adtál neki?
2010. márc. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kamillateát is, édesköményt is.
2010. márc. 7. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:

szia! az én babám is hasonlóan eszik, mint a Tiéd, 8 hetes. szintén 3-4 naponta volt kaki, mert az anyatejet szinte teljes egészében feldolgozta, csak a tápszer jött ki. amikor kakilt nem volt kemény a széklet, szóval nem volt szorulása, csak nem volt még mit kikakilni.

szerintem nálatok is ez a helyzet.

ha nem kemény a kakija és hőmérőre sem jön semmi, akkor semmi teendőd! a nyögdécselés inkább a pukik miatt lesz. (nálunk a gripe water oldotta meg a kérdést). az én lányom ha pár napig több tápszert kap, gyakrabban kakil, ha több anyatejet sikerül, azonnal ritkul a széklet.

Jó egészséget!

2010. márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi infacolt adtunk neki, de most kipróbáljuk a Gripe Water-t. Remélem az jobban fog segíteni. Köszi a választ!
2010. márc. 7. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:

1 vagyok.

Pedig a kamilla tea nálunk rögtön hatott... :)

Én úgy csináltam neki(védőnőm mondta így),hogy 1dl világosra főzött teához egy kis kanál cukor.

2010. márc. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz neki neha kifejni egy kis anyatejet? Nallunk is ez a helyzet, tapszerrel kell potolnom a szopikat. Napokig nem volt szekletunk. En azt csinaltam, hogy kifejtem neki ket etetesre valo anyatejet nagy nehezen. Igy ket etetesnel eloszor jott a szopi utanna anyatej az uvegbol a potlasnak. 3 ora mulva ismet szopi majd anyatej potlasnak es ezutan par orara ra (kb 7-8)kakilt is mert az anyatej meghajtotta. Az anyatejes babaknak rendszeresen van szekletuk. Ket etkezes eleg csak anyatejjel es kakailnak tolle. Legalabbis az en kisfiam. Utanna nallunk ismet jon a szopi meg a tapszer. Es ha ismet nincs kakai 3 napig jon az anyatejes 2 etkezes. Reggel egyik cicibol etetem csak, a masikbol fejek. Delben ugyan ez a helyzet es igy osszejon 2x60 ml mert ennyit tudok kifejni es ennyi eleg nekunk a potlashoz.
2010. márc. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!