Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt dohányzás?

Szoptatás alatt dohányzás?

Figyelt kérdés

A terhesség alatt nem gyújtottam rá egyszer sem, de most újra megkívántam. Előtte nem voltam túl aktív dohányos, ilyen havi egy két szálat szívtam, most se gyújtanék rá többször.

Mennyire ártanék ezzel a kicsinek?

Illetve aki dohányzott terhesség előtt az hogy bírta megállni a szoptatás alatt is?


2015. aug. 9. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Még jobban ártanál, mintha a terhesség alatt szívtad volna.

Átmegy a tejbe a nikotin, függőt csinálsz a gyerekedből.


Hogy bírta ki a szoptatást, aki leszokott a terhesség idejére? Ugyanúgy, ahogy terhesség alatt. A gyerekért mindent!

2015. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Még jobban?

Minimális mennyiség de hiányzik.. nem tudom hogy van-e függőséged, vagy hogy mennyire érted milyen.. mindenesetre nagyon soknak tűnik még az az idő.

2015. aug. 9. 18:10
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

Akkor ne szoptass és gond egy szál se!

(Feltéve, ha minden cigi után alaposan megmosdasz, megmosod a hajadat is, hogy a "third hand" dohányzásnak se tedd ki a gyereked, ami a legújabb kutatások szerint ugyanúgy fokozza a későbbi légzőszervi megbetegedések esélyét a gyereknél.).


Egyébként exdohányos vagyok.

2015. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Karanténba ne rakjam?
2015. aug. 9. 18:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet teljesen hülyeséget mondok, de ha pont szoptatás után szívnád el a cigit, akkor lehet nem lenne akkora gond. Bár az a havi 2 szál szerintem amúgy se árt. Attól még nem csinálsz függőt belőle... Én is gondolkoztam már ezen, tudom hogy vissza fogok szokni.

36hkm

2015. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
ha naponta elszivsz egy szalat ,az eg vilagon semmi nem fog tortenni .en akkor gyujtottam ra ,mikor mar nagyjabol ataludta az ejszakat,miutan letettem aludni.estenkent kiultem a teraszra ,egy szal cigire.de maximum egy szalra!de itt ugy is mindenki azt fogja mondani ,hogy ha cigiszagu a kezed mar attol asztmas lesz a gyerek ,ugy hogy tegy belatasod szerint.
2015. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Mi fontosabb? A gyereked vagy a cigizés?
2015. aug. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Havi egy-két szál cigitöl semmi baja nem lesz. Ne csináljunk már ugy, mintha heroinozna.
2015. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Havi 1-2 szálnak mi "értelme"? Arról már le lehet mondani teljesen.
2015. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5%

Igen, a karanténnal jobban járna.

Komolyan WTF, hogy ilyen nemtörődöm emberek vannak.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..

2015. aug. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!