Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gravida szoptatási időszakban...

Gravida szoptatási időszakban is okoz rosszullétet?

Figyelt kérdés

A terhességem elején a Gravidától és az Elevittől is hányingerem volt, ezért váltottam a Czeizelre. A kérdésem az lenne, hogy most szülés után, szoptatás végett, ha Gravidát szedek, akkor ugyanúgy lehet hányingerem, vagy mivel terhesség nem áll fenn, ezért nem, és akkor szedhetem szoptatós vitaminként?

Csak azért kérdezem, mert drága dolgok, nem akarok több ezret kidobni az ablakon. Köszönöm


2015. aug. 20. 07:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a terhesség miatt okozza a hányingert a Gravida, hanem a hirtelen túl sok vitamin miatt, tehát mindegy, hogy épp terhes vagy-e vagy sem, ha korábban hányingered volt tőle, szerintem most is lesz, de teszteld le, aztán meglátod. Van, aki azt hiszi, a terhesség miatt van a hányinger (sőt hányás is), aztán vált vitamint, és kiderül, hogy végig az okozta, vagy nagyban ráerősített.
2015. aug. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gravida nekem terhesség előtt és szoptatás alatt is hányingert okozott,nem tudom szedni.
2015. aug. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!