Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyit kér el egy szoptatási...

Mennyit kér el egy szoptatási tanácsadó?

Figyelt kérdés
3 hetes fiammal cumizavarral küzdünk, bimbóvédővel próbálom szoptatni. Szerintem nem kapja be eléggé az udvart is. Vagy kifolyik a száján, vagy feladja a próbálkozást. Inkább csak altatónak használja a mellem. Tanácsok?
2015. márc. 24. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk van anyatejes klub, oda mentem,akkor ingyen van, ha házhoz jön akkor biztos kellett volna fizetni,de azt nem tudom mennyi.
2015. márc. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy ingyenesen hívhatóak, ha a lll.hu oldalán hívod őket, de ha házhoz is jönne, én biztos hogy adnék neki egy 5 ezrest, max nem fogadja el. idd el, a tápszeren bőven visszajön, ha cserébe tovább tudsz szoptatni.
2015. márc. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Adrienn0122 ***** válasza:
Hívd fel, a telefonban meg fogja mondani, hogy mennyibe kerül az, hogy házhoz menjen. Mellre helyezési probléma esetén a telefonos tanácsadással szerintem nem sokra megy az ember. Én profit hívtam, aki IBCLC vizsgával rendelkezik, 10000 volt, 2-3 órát itt töltött nálunk és begyakoroltatott velünk több pózt is. Azóta minden szuper, elmúlt a fájdalom, a babám kizárólag szopik. Csak azt sajnálom, hogy nem hívtam már korábban.
2015. márc. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xStefix ***** válasza:

Szoptatási tanácsadó: www.lll.hu/tanacsado Ök ingyen dolgoznak, akár telefonon, akár személyesen találkoztok (de utóbbira kisebb lehet a kapacitás).

Laktációs szaktanácsadó: www.ibclc.hu/tanacsado

Ök a személyesért 5-10000 Ft-ot kérnek, de több órán át vannak kint és mindenféle téren tudnak segíteni.

Ill. egyes városokban már vannak szoptatási segítök is, ök a tanácsadókhoz hasonlóan dolgoznak.

Ha cumizavara van a babádnak, akkor a védöt sem feltétlenül kéne használni, hacsak nem visszaszokóban vagytok a cumiról a cicire.. De látnia kéne titeket vkinek, ilyen esetben ez a legjobb.

2015. márc. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hátha jól jön valakinek, aki mostanában szembesül hasonló kihívásokkal: Budapesten a Bethesda Gyermekkórházban van szoptatási és csecsemőtáplálási ambulancia, ahol ingyen igénybe lehet venni IBCLC szoptatási szaktanácsadók segítségét. [link]
2015. aug. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!