Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért akarják néhányan leszokt...

Miért akarják néhányan leszoktatni az esti szopiról a babát?

Figyelt kérdés
Csak érdekel,nem szeretnék vitát belőle:)
2010. márc. 11. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
én csak 4 hóig szoptattam, és akkor egyszer hagytuk el az összes szopit, szóval tapasztalatom nincs. de logikusan végiggondolva: gondolom azért, mert már nagyobb, és ha elalszik rajta, nehéz berakni a saját ágyába. már fizikailag, emelgetni minden este egy 1 éves vagy nagyobb gyereket.
2010. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom, szeretnék, ha már átaludná az éjszakát, és ne keljen fel enni, igy anyuka is kipihentebb lenne másnap (persze ezt nem a 6 hónaposnál fiatalabb babákra értem).
2010. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
2. vagyok. Jaaa? Most az esti vagy az éjszakai szopira gondoltál? És mennyi idős gyereknél?
2010. márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
talán mert már nagy a baba az esti szopikhoz? nekem ez 1. pont 8 hósan hagyta abba,magától,de nem bánom. A 2. most 8hós és esze ágában sincs leszoknia rólam, pedig jó lenne, mert míg én csak 47 kg vagyok,ő már kicsit tübb 8kg-nál,a karom kivan, ráadásul éjszaka is felkel nem is 1x. én nem szokatom most le, azt se tudom hogy kellene hozzáketdeni-rajtam alszik el. De szerintem 1 évesen már túl nagy a cicizéshez úgy este,éjjel,mint nappal.
2010. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
első vagyok, azt akartam írni, hogy "egyszerre" :) addig se volt sok, csak tisztességből próbálkoztunk, szóval volt tápi hozzá bőven.
2010. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Éjjelire gondoltam!Mindegy milyen korú babánál!Én imádtam szopiztatni éjjel is az enyémeket!A lényeg az volt,hogy annyiszor ettek/eszik ahányszor akar!Persze megértem a másik tábort is!Sajátjaim maguktól hagyták el a szopit nappal is és később az éjjelit is!
2010. márc. 11. 13:19
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

13:17-es, itt tett fel egy anyuka leszoktatással kapcsolatban kérdést, nézd meg, kapott hasznos tanácsokat!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..

2010. márc. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, szerintem éjjelit meg azért, hogy végigaludja az éjszakát. 1,5 hós korától én sem szoptattam éjjel, végigaludta az éjszakát. meg hogy anyuka is pihenjen, meg a baba pocija is, és elkülönüljön a nappal az éjszakától, ne follyon minden egybe...
2010. márc. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem én pontozok le Senkit!!!Valaki hadjáratba kezdett!Köszi Mindenkinek
2010. márc. 11. 13:24
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
:)) 14 hós a kisfiam 11 kg (én 50 kg vagyok)és bizony még szopizik napi 3x!!! Imádom, hogy adhatok neki tejcsit, nem is gondoltam rá, hogy én elvegyem tőle, DE már nagyon nem bánnám ha éjjel nem kelne fel cicizni. Az tuti, hogy nem éhes, mert már nagyfiúsan szépen megvacsizunk és inni is kap. Nem is arra kell neki, hogy elaludjon, mert már 2x anyukám simán elaltatta mindenféle cumisüvegezés nélkül, tehát szerintem csak megszokás. Mindenkitől azt hallom, majd magától abba hagyja, de az én kis pasimon ennek semmi nyomát nem látom. Bízom benne, hogy nem lesz egy maratoni ciciző, mert akkor bizony le kell szoktassam!!!
2010. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!