Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Terhesség és szoptatás?

Gabi86 kérdése:

Terhesség és szoptatás?

Figyelt kérdés
Kérlek csak olyan îrjon aki volt ipyen helyzetben!van egy lányom és jön a kistesó,szoptatok.orvos azt mondta ha lehet hagyjam abba,de a lanyom imád cicizni(nem cumizik semmi mással nem alszik el),neki ez van és nincs szîvem elvenni töle.minden érdekel ezzel a témával kapcsopatban(tapasztalatok hogy bîrtatok stb)köszi a válaszokat
2015. szept. 8. 22:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%
És az a bosszantó,hogy ott írta,hogy ha az orvos azt mondja,akkor leáll.Tessék,azt mondta.Erre még mindig értetlenkedik.Jó,az orvos nem kötelezően állította le,csak azt mondta ha lehet hagyja abba.Nyilván tudja,hogy miért.Ha baj lesz,csak az anyuka sara.Komolyan felháborító!És az ilyen idiótáknak egyből összejön a gyerek,ha csak rágondol.Èszrevettétek?Más meg évekig várja,aki jobban megérdemelné.
2015. szept. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem tudtok olvasni? olyanîrjon akinek van hasonló tapasztalata.nem vagyok veszélyeztetetr terhes.az orgazmus is ugyan olyan veszélyes.amúgy okozhat vetélést a szoptatás,de mint már îrtam a szex is.akkor remélem egyik okoskodó sem szexel,mert ti is értelmetlen dolog miatt nem veszèlyeztetitek a babátok èletèt.köszönöm.amúgy nem én vagyok az egyetlen ilyen személy aki szoptat és
2015. szept. 9. 09:26
 13/26 A kérdező kommentje:
És állapotos.mert utána olvastam a kérdésnek és az lll.liga sem ellenzi sőt.az orvos meg protokol miatt mondja.ez a szokás.de van olyan aki a terhességet és utána mîg a nagy igényi is szoptat.mindegy nem kell egyetérteni.ez az én döntésem.nem kérek több választ csak max tapasztalatot,de már azt is olvastam wleget.köszi
2015. szept. 9. 09:30
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Én mondjuk a magam részéről, ha az orvos azt mondaná, hogy ne szoptassak egy 2 éves elmúlt nagy gyereket, akinek semmi szüksége rá, megtenném. Ugyanúgy járnék el, ha azt mondaná, ne szexeljek. Komolyan kérdezem, miért vállaltál 2. babát, ha ennyire sem vagy érte képes?
2015. szept. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

A szex mas, az orgazmus mehosszehuzodast okot, ami a terhesseg vege fele megindithatja a szulest. A szoptatas a hormonok miatt vetelest okozhat mar az elejen.

Most ezen mit nem tudsz felfogni?

2015. szept. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Épp azt akartam írni h olvas el a LLL-es szakvéleményt. De ezek szerint olvastad. Én ilyen helyzetben biztosan azt venném kizárólag figyelembe.
2015. szept. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ilyenkorbl azon gondolkodom,hogy vajon hány valóban "cicifüggő" gyerek van és hány az olyqn eset,ahol anyuka nélkülözhetetlennek szeretné magát érezni és amiatt szoptat még kényszeresen
2015. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Azért szoptatok kedves utolsó mert ő igényli és szereti.fogzik érzi a tesót is és elég nyűgös.ő soha nem cumizott,de sok 3 éves gyerek cumizik még.erről ennyit.még latom mindig vannak olyanok akik nem tudnak olvasni.amúgy aki azt îrta hogy nem ugyan olyan az orgazmus mint a szoptatás az egy kicsit olvasson utána.van akit az elején már eltîltanak a szextől ők nem szoptathatnak.mimdegy nem îrom le mert mar utána olvastam.nem érdekel a sok köpkölődő és képzeljétek hogy érdekel a pocakban lévô baba is.pá nem îrok ide már többet ehhez nyugodtan fröcsögjetek.aki akar îrhat privibe.akinek van tapasztalata.kösz mindenkinek
2015. szept. 9. 15:50
 19/26 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha te már eldöntötted h ha törik ha szakad szoptatsz akkor mi a jó francnak kérdezel? Pláne ha lehurrogod aki leírja a tapasztalatát. Felőlem szoptass terhesen... csak majd ne itt sírd ki magad a végeredményen.
2015. szept. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Mint írtam az enyém 17 hós volt, ő sem cumizottels csak lefekvéshez kellett neki a cici. Azt is írtam h egyből leszokott, nem is sírt pedig ő is imádta. Itt te vagy az aki ragaszkodik a szoptatáshoz nem a gyerek. döntsd el melyik a fontosabb mert a szervezeted nem tud 2 fele gőzerővel dolgozni. A magzatnak meg kell adnia mindent, de ha közben tejről is gondoskodnia kell akkor nem jut a babához el minden fontos tápanyag.
2015. szept. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!