Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki szoptatott, mennyi idő...

Aki szoptatott, mennyi idő alatt sikerült a kis tesó? Napi hányszor szopizott? Mennyi idős volt a baba?

Figyelt kérdés

Terveztétek vagy nem?

Havi menses meg volt?

Amikor sikerült a baba, mikor szokott le a szopiról a nagy?

Minden infó és tapasztalat érdekelne :)

Köszi aki ír



2015. júl. 20. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Terveztük, 19 hónapos volt az első baba, volt mensi és kb. 8 hetes terhes lehettem amikor abbahagyta a szopit. Elsőre sikerült.
2015. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Második gyerek 8 hónapos volt, mikor teherbe estem. Napi 3-szor szopizott még. Már három hónapja menstruáltam. Terveztük a tesót, kb. egy fél évvel későbbre, így naptár módszerrel "védekeztünk" az előző két teherbeesésemből meg a ciklusomból kiindulva (előző két gyereknél 7. és 5. ciklusnapon estem teherbe, így a biztonság kedvéért csak a 14. nap után voltunk együtt). Még három hónapig szoptattam, kislányom 11 hónaposan magától hagyta abba.
2015. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Én babám 18 hónapos

Kb 5 hónapja próbálkozunk, de eddig semmi :S


Várok még tapasztalatokat :)

2015. júl. 21. 09:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Most 15 hónapos a nagylány, a pici kb 7 hetes. A tesó elsőre összejött, pedig csak két szabálytalan ciklusom volt eddig. Az igény szerinti szopik megmaradtak, sőt szerintem még többet is akar cicin lógni. Azért nem bánnám ha ritkulnának vagy elhagyná. Elég érzékeny a bimbóm.
2015. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez milyen érdekes, hogy van aki sokat szoptat és össze jön neki van akinek nem.. és fordítva..

Én LH tesztet használok így tudom h kb mikor van ovum. Szóval jókor szoktunk időzíteni,de még sem jön a baba :(

Ebben a hónapban kb 3-4x szopik (gondolom a meleg miatt)

ezelőtt meg akár 8x is szopizott, szóval kíváncsi leszek, hogy össze jön e ebben a hónapban. :))

2015. júl. 22. 11:49
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem minimális az esélye hogy teherbe essek, mégis, szoptatás alatt az első!! nem védekezős hónapban teherbe estem.
2015. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Ekkor 9 hónapos volt a lányom, 3 hónapja menstruáltam már. A ciklusom 27!!! napján estemeherbe, ez biztos, mert abban a hónapban ez az egy szex volt. :P Még kb. 2 hónapig szopizott, de drasztikusan csökkent a tejem, és 11 hónaposan már nem is kérte. 1 hónapig tápszer, majd tej bevezetése.
2015. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
No és még valami. :-) napi 3x szopizott még.
2015. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!