Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Terhesség és szoptatás?

Gabi86 kérdése:

Terhesség és szoptatás?

Figyelt kérdés
Kérlek csak olyan îrjon aki volt ipyen helyzetben!van egy lányom és jön a kistesó,szoptatok.orvos azt mondta ha lehet hagyjam abba,de a lanyom imád cicizni(nem cumizik semmi mással nem alszik el),neki ez van és nincs szîvem elvenni töle.minden érdekel ezzel a témával kapcsopatban(tapasztalatok hogy bîrtatok stb)köszi a válaszokat
2015. szept. 8. 22:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Kb 2 hónapos terhes voltam a kistesóval amikor erős vérzéssel kórházba kellett mennem. Szerencsére minden rendben volt, de azonnal abbahagytam a szoptatást (akkor volt 17 hós a nagyobbik gyerek) mert féltem, hogy elmegy a baba, ráadásul szoptatás közben mindig éreztem, hogy görcsöl a hasam, amúgyis abba akartam már hagyni. A fiamat nem viselte meg az elválasztás. Első este kicsit nehezebben aludt el cici nélkül (már csak lefekvés előtt szoptattam) de helyette rászokott a bolti tejre. Mindig melegítettem neki egy bögrével és szépen megiszogatta és elaludt. Esküszöm engem jobban megviselt mint őt. :D A kisteső azóta már megszületett, most 2 és fél hónapos, egészséges. Örülök, hogy abbahagytam akkor a szoptatást.
2015. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A te gyermeked amúgy hány hós most?
2015. szept. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
27hós és mielőtt irnád,igen lehet le kellene szoktatni,de îmad cicizni és én szoptatni.meg én azt szeretném ha magától szokna le.illetve a tandem szoptatásba is benne lennék.köszi hogy îrtál
2015. szept. 9. 00:15
 4/26 anonim ***** válasza:
73%
De most akkor milyen választ vársz? Az orvos nem véletlen mondta! A gyerek 27 hónapos már rég nincs is szüksége az egészre! Ha neked az a fontosabb, hogy komfort szoptasd a több mint két éves kisgyerekedet, akkor a fenének esel teherbe? Komolyan nem értem, hogy miért kockáztatod a terhességedet, mikor már racionális oka nincs is a szoptatásodnak, csak az, hogy olyan cukikaaa, ahogy egy tök nagy gyerek a melleden lóg..
2015. szept. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
54%

Vetelest okozhat. Ugyhogy donts , az orvos mar megmondta mit javasol.

Ennyi.

2015. szept. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen felfogással miért vállaltatok mégegy babát??
2015. szept. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Elmúlt 2 éves...
2015. szept. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom...No comment.Mikor kötik már intelligenciához a szaporodást?
2015. szept. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
2015. szept. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Utolsó én is be akartam linkelni..

Már kérdezte igen... O_o

2015. szept. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!