Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miert nem eszik egesz nap a...

VBetty kérdése:

Miert nem eszik egesz nap a babam?

Figyelt kérdés
Nagyon elvagyok keseredve!2honapos anyatejes babam ma delutantol nem eszik semmit.tudni kell azt is h nem alszil napkozben kb 2hetes kora ota.most azt vettem eszre masfel hete h nagyon nyaladzik,sirdogal eves kozben felsikit.ma pedig azt vettem eszre h fogytan a tejem,ezert a fagyasztobol vettem ki felforraltam es lehutottem neki de nem eszi meg igysem.biztos ehezik ...mi lehet az oka mindennek?foga jonne?

#sírás #nyalazik
2015. szept. 13. 20:35
 1/2 anonim válasza:
Nincs làza, hőemelkedése esetleg?Lehet a torka fàj olyankor sem esznek.Ha kevés a tejed attól is sírhat az anyatejes babàk nem igazàn szeretik a cumisüveget így nehezebb az àtàllàs nekik.Ha van csecsemő mérleged akkor kéne csinàlni egy próba szoptatast.Szoptatàs előtt és utàn is meg kell mérni igy megtudhatod mennyit evett a babàd.Mondjuk ez sem 100%os de nekem sokszor mutatott jó értéket pl üvegből megevett 60ml az pont kijött suly különbségben..Minden esetre elvinném orvoshoz hogy a szervi bajt kizàrd.
2015. szept. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem vizsgáltasd ki, mert egy két hónapostól az sem normális hogy nem alszik napközben! 1-1 nap még belefér hogy keveset alszik, de hogy soha az már nem.

Lehet hogy extra hasfájós vagy tényleg valami szervi baja van és azért nem eszik. 2 hónaposna még biztos nem fáj annyira a foga hogy ne egyen, ráadásul ő még nem is "eszik " a szó szoros éttermében, csak szopizza a tejet, biztos nem a foga fáj.

2015. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!