Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek jó ez így? Kész...

Szerintetek jó ez így? Kész vagyok? Miért nem eszik többet? Van akinek ilyen keveset eszik? Elég lenne neki?

Figyelt kérdés
Kis súllyal született a a lányom 2050g-al 13.-án tölti a 4 hónapot.Jelenleg 5440g tegnap mértem és most kezdtük el használni a 68-as ruhákat.Szopizott szerencsére de kb egy hónapja azt csinálta hogy 30ml-60ml-ig szopizott és óránként,Élni nem volt kedvem és mivel nem szívta ki rendesen mindig ki kellett fejnem ne hogy elapadjon illetve hogy növelni tudjam a mennyiséget.Ezért neki álltam fejni és 80-130ml evett üvegből és kibírta a 3 óra hosszát hajnalban szopizott.Másfél egy hete 2 órát alig bírja ki és max 80 eszik de az már valami ha annyit eszik.Tegnap pl30-40ml evett két óránként.El kezdtem írni mennyit fejek mennyit eszik.1.nap:540ml fejtem 0-24 órában és 550 evett 2.nap:525 fejtem 560 evett 3.nap.az ma van 370 fejtem és 340ml járunk hajnal 04:30 óta lefagyasztott tejből pótolok.Nem kellene megennie a 5.44*150ml ami 816ml kb olyan ideges vagyok.Nagyobbik lányom az ha tehette volna éjjel nappal evett volna.
2014. aug. 24. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
13-án lesz 4 hónapos, tehát most még nem egészen 3 és fél hónapos. Ennyi idő alatt hízott 3,4 kilót. Ez rengeteg. Nem hiszem, hogy kevés lenne neki, amennyit eszik.
2014. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval, és ha elfogadsz egy jó tanácsot NE MÉREGESD ÁLLANDÓAN!!! Bele fogsz őrülni! Egy héten max. egyszer mérd fürdés előtt! Szépen fejlődik. Már bőven megduplázta a születési súlyát. Ne aggódj!!! Minden rendben a babáddal.
2014. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha időszakosan csökken az adagja amit kér, nem kell aggódni

a fejlődési ugrásnál meg hirtelen nő



szerintem hogy eddig "tunkolva" volt kajával, most egyenlítene, hogy nem kér

2014. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*tekintve hogy a 150-es szorzó szerintem nagy súllyal születtt babákra érvényes, uyanis az én babám 3,5 hónapnál ha ennyiket adnék neki orrán száján jönne vissza..
2014. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Megnéztem, a lányunk 3 és fél hónaposan 5,5 kg volt és ő 3100 gr-al született. Emlékeim szerint akkor még inkább 62-es ruhát hordott.
2014. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom kerek 3000g-mal született, s 3 hónaposan 5980g volt. Szóval szerintem a két kilós születési súlyhoz az 5440g csodás.

Ne aggódj, ha bármi baja van egy babának, jelzi.

2014. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Tanácsokat megfogadom és megnyugtatott amiket írtatok...már kezdtem megbolondulni hogy miért van ez hogy biztos csak nálunk van :(( :)

2014. aug. 24. 15:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Hű, mennyi szám! 3 gyerekem van, de még soha nem mértem meg, hogy mennyit ettek egy étkezésnél. Ennek tulképp mi jelentősége van, ha láthatóan (nagyon) szépen fejlődik, nyilván van elég pisis pelusa stb.? Csinálj vmi mást méricskélés helyett! ;-)
2014. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!