Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elapadhat 3óra alatt a tej?

Elapadhat 3óra alatt a tej?

Figyelt kérdés

Egész nap tudtam szoptatni clde most mintha nem jönne. Alig pár cseppet tudtam fejni és a babais másfél órája szopik és még nem lakott jól.

Pont most ideges is vagyok. Lehetséges?



2015. szept. 17. 21:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem baj semmi. Ha éhes, fel fog kelni.
2015. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem gond. Egyáltalán! (nekem van az 5+hós) Nekem van, hogy eszik 9:30-kor 11:30-ig játszik, nyüzsög, majd belealszik a mókába és 14 óráig alszik. Másnap meg hiába eszik fél 10-kor mert délben már nem bírja tovább, megéhezik/szomjazik. Minden napja más egy kicsit. A te babádnak is. Szép lassan beáll egy rendszer. Nem kell félni, nem lesz semmi baja, ha kicsit később eszik. Legfeljebb kicsit mohóbbnak fog tűnni, vagy türelmetlenebbnek. Azért figyelj a sírásának a hangsúlyára, mert az nagyon sokat elárul, különböző az éhség, az álmosság a büfis, a hasfájos, vagy a pukis sírás. Idővel belefogsz jönni. Van egy videó a youtubon ott rögzítve van ez az 5 és hidd el a te babád is így sír.

https://www.youtube.com/watch?v=HgZgKRSBoAc

2015. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!