Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Butaság így etetni?

Butaság így etetni?

Figyelt kérdés

3 hetes múlt a kislányom. Úgy vettem észre, hogy kevés a tejem!

Idáig 1 ciciből jól lakott, de már kevés neki! ( kb 50ml jön le 1 ciciből)!Ha át teszem a másikra addigra meg elfárad és nem eszik tovább! Azon kívül elejétől fogva bimbóvédőt használok, másképp nem működik, viszont így rengeteg levegőt nyel, hasfájós is, büfizni meg 10-ből 3x szokott!:(

2 napja inkább fejek, így egész jó mennyiség összejön, de üvegből kapja, és 80-100 ml-ket simán megeszik!

Vajon elrontok ezzel valamit ha így etetem?


2015. okt. 11. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
kesobb lesz nehezebb amikor mar tobbet eszik...annyit lefejni....en us bimbovedovel szoptattam de 2-3 honappsan mar anelkul is tokeletesen evett. prpbald ki idorol idore bimbovedo nelkul.
2015. okt. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Probálgattuk nélküle de csak szenvedés van közben !
2015. okt. 11. 11:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát fejéssel keveseknek sikerül sokáig fenntartani a fejést,ráadásul dupla idő megy el az etetéssel,én inkább küzdenék a szoptatással,de te tudod.
2015. okt. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Küzdünk!:) csak éjszaka adok üvegből úgy döntöttem!:)
2015. okt. 12. 08:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem megy mindig olyan könnyen a szoptatás,ahogy elképzeljük.Én anyatejleadó vagyok,napi majd 2 liter tejem van,mégis küzdés volt az első pár hét.Ha elfárad,akkor inkább sűrűbben szoptasd,de ne pótolj,mert akkor nem szaporodik a tejed az igényeknek megfelelően.

Sok kitartást kivánok,hidd el,megéri!Megerősödik a gyerkőc és jobban fog menni.

2. voltam

2015. okt. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod!:) hogy jon le 2 liter egy nap? Azt, hogy kell csinalni?

Amugy nagyon szepen gyarapodik a sulya is! Csak en aggodom tul, tudom!:(

2015. okt. 12. 14:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmit nem tettem,hogy ilyen sok tejem legyen,csak lefejtem a felesleget és egyre csak szaporodott.Adottság szerintem,nagymamám is ilyen volt.Már második gyerkőccel vagyok anyatejleadó,előzőnél kb 16 hónap alatt,400 liter tejet adtam...Most 170 liter körül tartok. :)

2. voltam

Jó babázást!

2015. okt. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Atya világ!:))) az mennyiség!!!

Akkor le kell fejni a felesleget ha nem szívja ki?

2015. okt. 13. 09:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha van rá időd és energiád,lefejheted,hiszen később többre lesz szüksége,legalább akkor nem kell szaporitani és addig is raksz a fagyasztóba.
2015. okt. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!