Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt dohányzás?

Ditta323 kérdése:

Szoptatás alatt dohányzás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem gyújtottam rá mióta megtudtam, hogy terhes vagyok, de sokszor rágyújtanék.. Lányom elmúlt 1éves csak reggel és este szopizik. Viszont mennem kell ismét sebészetre amitől eléggé tartok. Ha elszivnék 1 szálat (többet se) reggeli kelés után, attól nem lesz baja a kisasszonynak? Vagy hagyjam a fenébe?

Köszi a válaszokat!



2015. okt. 12. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
amig szopik addig én mindenkép hagynám
2015. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Ennyire gyenge az akaratod.???
2015. okt. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
szoptatás alatt semmiképpen se cigizz, és ha nem akarod hogy a lányod is dohányos legyen, akkor inkább jó lenne ha örökre leraknád a cigit.
2015. okt. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
1 évig és előtte 9 hónapig nem szívtad, ez az egy alkalom is menni fog, hogy ne gyújsd meg azt a cigit.. A kisasszonynak semmi szüksége a nikotinra.
2015. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem gyenge az akaratom, mivel majd 10évig dohányoztam intenzíven, de amint megtudtam, hogy terhes vagyok letettem.

Mivel tudom mi vár rám, és ha belegondolok már rosszul vagyok.

2015. okt. 12. 17:44
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!
2015. okt. 12. 17:46
 7/14 anonim ***** válasza:

Természetesen minden amit bejuttatsz a szervezetbe az anyatejben is benne lesz. persze nyugtathatja az ember önmagát, de ez így van.

Szerintem ha terhesség alatt és plusz még egy évig kibírtad, akkor ezt a pár hónapot kellő akarattal át lehet vészelni :)

2015. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Azzal teljesen tisztában vagyok, akkor asszem marad a körömrágás :D Viccet félretéve iszonyat parázok..

Köszi a válaszod!

2015. okt. 12. 18:06
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyugtasd magad a cigi helyett azzal, hogyha nem szívod el, legalább azon nem kell idegeskedned, átjut-e a lányodhoz. Ajánlom a citromfű teát, nyugtató hatású és lehet inni.
2015. okt. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

Ha 1 szálat elszívsz, akkor fogsz te még többet is! Mert mindig találsz majd rá okot és szépen visszaszoksz. És őszintén kell ez a gyerekednek? Nem hiszem!

Ha eddig kibírtad, akkor ezután is kitudod bírni. Ha meg ideges vagy, akkor meg igyál nyugtató teát, vagy ülj vele valaki hozzád közel állóval, akár a pároddal és beszéld meg vele a félelmeidet, de ezért eszedbe ne jusson rágyújtani!

2015. okt. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!