Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi történik most? Végleg abba...

Mi történik most? Végleg abba kell majd hagynom a szopiztatást? Vagy még menthető? Nagyon szeretném ha nem hagyná abba.

Figyelt kérdés
18 hetes terhes vagyok. A kislányom most 13 hónapos akit mai napig szoptatok, viszont észre vettem, hogy egy másfél hete mintha nem lenne tejem. Vagyis nem nyel szopi közben. Megnyomtam a mellem szinte spriccelt belőle egy két helyről. Még indig rendszeresen kéri.
2015. okt. 18. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb.4 hónapos kortól megváltozhat a tejed íze,így elválaszthatja magát.Illetve harmadik trimeszterben a szoptatás miatti stimuláció miatt a szülés beindulhat.Nem törvényszerű,de előfordulhat.Sokan nem javasolják a terhesség alatti szoptatást,sokan viszont pártolják.Ezt neked,illetve a gyereknek kell eldönteni.
2015. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

14 hónapos volt a nagy fiam, amikor megfogant a hugi. 17 hónapos korára teljesen elapadt a tejem, de ő rendületlenül cicizett tovább, végig az egész várandósság alatt. Főleg elalváshoz, de néha csak úgy is. Amikor a hugi megszületett, egy ideig mind a kettőt szoptattam, azaz nem "felejtette el" a technikát, szépen erőszak nélkül vált le kb 2,5 évesen.

A hugi 2,5 éves korában született meg a harmadik baba, ő azt mondta az utolsó pár hónapban, hogy már csak egy-egy korty tej van a ciciben - amikor megszületett a pici, attól a naptól nem kért, meghagyta az öcsinek. :)

2015. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!