Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tegnap végre sikerült cumisüve...

Tegnap végre sikerült cumisüveg helyett ciciből etetni a kislányomat. De sajnos nagyon fáj a mellbimbóm, mintha ezer tűvel böködnék mikor elkezdi szívni, sírni tudnék! Mit csináljak, hogy ez elmúljon, mert így nem merem mellre rakni?

Figyelt kérdés
Próbáltam bimbóvédővel is, de úgy is ugyan úgy fáj!
2008. szept. 11. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a patikába lehet venni kenöcsöt ami rendbe hozza a mellbimbot mekem segitet hamar helyrejöt és addig is mig kezeltem a ciciböl evet a kicsim igaz hogy én is sirni tudtam volna de én nem akartam hogy cumisüvegböl egyen sok szerencsét
2008. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Bepanthen krémmel is bekenheted, nem kell szopi előtt lemosni. Garmastan gél is nagyon jó, kifejezetten erre való. Nekem is sebes volt a mellbimbóm, mindenhogy fájt, de nem szabad feladni, mert a csöppségnek ez a legjobb, és bepótolhatatlan lesz később. Ügyi vagy hogy nem cumisüvegből eteted, keveseknek sikerül átszokatni a babájukat cumi után cicire, ezt is ki fogod bírni, szurkolok!!!
2008. szept. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy a Bepanthent le kell mosni szopi előtt, a biztonság kedvéért nézd meg a papírját. Egyedül az Avent az, amit nem kell lemosni a bimbóról. És hidd el, a fájdalom néhány nap után elmúlik, mert megszokja a baba szopizós tempóját. Nagyon büszke lehetsz magadra, hogy visszaszoktatod a cicire, ez neki a legjobb, és a testi kontaktusotok is szorosabb lesz. Én imádom szoptatni a lassan 4 hónapos babámat. Sok szerencsét és kitartást kívánok.
2008. szept. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szoptass, szoptass és szoptass!!! El fog mulni. Csak az első pár szíves fáj nagyon , utána jobb lesz.

Én fujtam FLP-s Aloe first spray-el , 2 nap alatt elmúlt:-)

2008. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!