Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más is tapasztalta hogy ha...

Más is tapasztalta hogy ha kicsivel kevesebb folyadékot fogyaszt jóval kevesebb lesz a teje? Attól meg ugye nyűgösebb a baba?

Figyelt kérdés
2015. okt. 27. 07:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt, hogy elfelejtettem inni, de nem tapasztaltam ilyesmit szerencsére. Szerintem más lehet az oka a nyűgösségnek, bár ezt így innen nyilván nem tudhatom.
2015. okt. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt én is tapasztaltam, hogy ha kevesebbet ittam, kevesebb volt a tejem. Ez logikus. A babáim nem voltak nyűgösebbek, csak gyakrabban akartak szopizni. Vissza is hozták a tejmennyiséget, én pedig ezerrel elkezdtem inni.

Mennyit iszol egyébként egy nap?

2015. okt. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem viszel be folyadékot, akkor miből termeljen folyadékot a szervezet? Ez eléggé nyilvánvaló, nem?
2015. okt. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát eleve is elég sokat iszom. De úgy érzem hogy emberfeletti mennyiséget kell bevinnem hogy elég legyen. Mármint amúgy nem esik nehezemre, csak az eszembe nem jut folyton inni. Tényleg rengeteg kéne szerintem. Nem akarok hülyeséget mondani de lehet hogy 5 liter körül. Majd ma megfigyelem. Te?
2015. okt. 27. 07:36
 5/5 anonim ***** válasza:

igen, nagyon sokat kell inni, nekem nem csak az ivás, az evés is befolyásolta...ha egy nap nem nyomtam be 1 kg szénhidrátot, szó szerint alig volt másnap tejem....ha hozzájutottam és kalácsot vacsoráztam vagy pizzát, másnap ömlött...

és emellett minden szopi előtt és után megittam 2-2 dl vizet, így sosem felejtettem el inni (amúgy nagyon rossz ivó vagyok, mióta nem szoptatok napi 1 litert jó ha megiszok), alap volt hogy a szopi ivással indul és azzal végződik. igyál rendesen :)

2015. okt. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!