Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elektromos mellszívó megéri...

Elektromos mellszívó megéri az árát? Nem veszi igénybe jobban a mellet? Nem fog tőle lógni?

Figyelt kérdés
Baba 7 hetes. Avent kézi mellszívóm van, egy kicsit fáj a csuklóm, mert amikor nagyon feszül a mellem, fejek. Többek között azért is, hogy a babám be bírja kapni a mellbimbóm. Így összejön napi 200 milli. Érdemes elektromosat venni vagy előbb utóbb beáll a kereslet kínálat? Igazán akkor van rá szükségem, amikor éjszaka 6-7 órát alszik egy huzamban.
2010. márc. 17. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pont azért vettem elektromosat, mert fájt a kezem a kézi fejéstől. Az elektromostól meg a mellem, de nagyon, nem is használtam. A kézi kíméletesebb. Ja, és nem is jött annyi, mint a kézivel. Pedig azt hittem jobb lesz, de nem...

2010. márc. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Sokat fejek es ezert en is vettem elektromosat. Ketszer hasznaltam, aztan vissza tertem a kezihez. Sokkal fajdalmasabb volt a fejes es kevesebbet tudtam vele lefejni mint a kezivel. Nekem penzkidobas volt. Ugy ertem hogy ejszaka hasznalnad. Nem tudom hogy a masik gepek milyen zajosak, de amelyiket en vettem (nanny) az eleg hangos. Mikor hasznaltam nem hallottam volna ha a picim felsir. Szerintem mielott megvenned probalj ki egyet, kerdezd meg a vedonodet hatha tud egyet amit kiprobalhatnal.

Jo egeszseget neked es babadnak!

2010. márc. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is főleg az éjszakai nagy kihagyás miatt kell és áldom az eget érte! Biztos megőrülnék, ha ugyanezt hajnalban kézzel kéne... Nekem Avent van és sokat használom, nagyon szeretem.
2010. márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!