Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hat hetes kisbabám reggel óta...

Hat hetes kisbabám reggel óta nem aludt, folyamatosan a mellemen van, ha leveszem visít. Ez a növekedési ugrás? Ti ezt hogy viseltétek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 12:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Ráadásul én csak egy mellből tudok etetni...egész nap szoptatok, ez így rendben van?
2010. márc. 21. 12:43
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A 2-2,5 órát ki kellene várni, mert lehet azért sír, mert fáj a sűrű evéstől a pocija!

Ha viszont pocifájós, akkor sok segítséget tudsz adni a babának! Pl: masszír, meleg a pocira, espumisan csepp stb.

2010. márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Nekem kisfiam volt ilyen.Nem kellett neki a száraz cumi és cumizni is a cicin szeretett volna.Adj neki cumit vagy tedd a kocsijába és ringasd el.Nem lesz baja ha picit sír.

A 2,5-3 óra legyen meg két cicizés közt de minimum 2 óra

2010. márc. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet hogy kevés neki a tejcsi??Azért kell neki a cici mindig?
2010. márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az is lehet h az időjárás miatt volt ilyen. az én kislányom 2 hónapos és tegnap ő sem aludt egész nap csak egy szűk órácskát.

ha kell nyugodtan rakd mellre akár óránként is, ha nem kell neki úgysem fog cicizni. az is lehet h egyszerre csak kevesebbet eszik és nem lakik jól. lehet növekedési ugrás is lehet az időjárás, sajnos ezt nem tudjuk meg.próbáld meg szopi közben kicsit ringatni, hátha elalszik. kitartás!

2010. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 22. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!