Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek a csak komfort...

Mit tegyek a csak komfort szopizni akaró babámmal?

Figyelt kérdés
3 hetes, kap pótlást is. Folyamatosan cicin lenne, de nem szopizik rendesen. Nem szív, és nem nyel.Csak cumizik.
2015. dec. 13. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Üdv az élö cumik klubjában.Próbáld valahogy még most leszoktatni erröl ,késöbb rosszabb lesz.Cumit nem fogadja el?
2015. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem fogadja el a cumit. Ez nem is zavarna annyira, ha néha enne is. A cici csak cumizásra van, kaja meg az üvegből, sajnos.
2015. dec. 13. 19:50
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a pótlás miatt nem elég éhes viszont igényli a közelséged ezért cicizne folyton? Mikor és mennyit adsz pótlást?
2015. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 LadyLoss ***** válasza:
38%

3 hetesen mit tegyél vele? Komfortszopiztatsd! Az a csöpp kis baba most ezt igényli. A tested közelségét, a bőröd melegét, a tejed illatát, a szívdobogásod halk hangját. És hidd el, hogy a komfortszopizó baba is nyel tejet. Néha néha belekortyol. Örülj neki, hogy ilyen ügyes.

Persze ettől adhatsz neki cumit, lehet próbálkozni hátha elfogadja, és elalszik, megnyugszik azzal is, de azért hagyd cicizni. Neki ez most a világ közepe, eleje és vége. Erre van szüksége.

2015. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Félreértitek!Nem esik nehezemre, tudom, hogy ezt igényli.Az a gondom, hogy nem nyel tejet, ezért pótolni kell.Nagyon ritkán rendesen szopizik, tehát tudja, hogy kell.
2015. dec. 13. 21:49
 6/13 anonim ***** válasza:

én is pótoltam

és sokszor megesett hogy komfortszopizásnak tűnik ugyan, de fejésnél rájöttem, hogy ha várunk egy kicsit és utána fejek, megint jön tej, megint várok, utána megint jön..

a baba is ezt várhatja...

2015. dec. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nem tudom jól magyaráztam e előbb, de szóval van, amikor csak időnként jön egy korty tej és várni kell.

így ez nem komfortszopizás, csupán a tej nem jön úgy.

2015. dec. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Néhány kortyot biztos nyel, de az kevés. Szerintem tejem sincs elég, elmaradt a belövellés, és sosem érzem, hogy feszülne.
2015. dec. 13. 22:17
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

ajánlatos lenne így óránként, kétóránként szoptatni, míg be nem indul rendesen

állítólag 4

2015. dec. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

*40 napig minimum ki kellene tartani


a babák türelmesek. képesek órákat várni éhesen mire kicsorog annyi, hogy jól lakik(szóval órákig cicin lenni..)

2015. dec. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!