Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rengeteg tejem volt az elején,...

Rengeteg tejem volt az elején, most 3 hónap után már csak éjjel tudok szoptatni. Akkor is nagyon kevés van de olyan nehezen jön hogy elalszik rajta. Lehet újra sok tejem valahogy?

Figyelt kérdés
Vagy a szoptatásomnak már lőttek? Nappal egyáltalán nem szopik mert rájött hogy a cumisüvegből könnyebben jön, meg amugy sincs csak kb 40ml kétszer is fejtem már le nagy nehezen hogy megtudjam.
2015. dec. 21. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, fejni kell. Jó sokat.
2015. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha így folytatod, akkor igen. Ha nem akarod abbahagyni, akkor keress meg egy szoptatási tanácsadót. Az LLL.hu oldalon vannak elérhetőségek.
2015. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval ha fejem, visszaállhat a tejtermelődés?
2015. dec. 21. 13:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen.

De elég sokat kell fejni, órákon keresztül. Az LLL tényleg jó, nézd meg őket.

2015. dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hat ha csak fejed nem az igazi!

Tedd napkozben is surun mellre a picit! Hiaba keves, hagy szivja, szoptatas alatt is termelidok a tej! Megis csak jobb ha ez az inger eri mint a mellszivo!

A sokaig szeretnel szoptatni mellozd a cumisuveget!

Igyal sok folyadekot, pihenj, tedd surun mellre es hatha par nap alatt beindul! Persze ugy, hogy az uveget egyre kevesebbszer adod oda!

2015. dec. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is azt javasolnám, hogy fokozatosan szokjatok vissza csak cicire napközben is. LLL szerintem is jó (nekem segített vki pl...). Sok időbe telik, mert valószínűleg cumizavara lehet, de megéri, hidd el! :) Sok sikert! És kitartás!
2015. dec. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!