Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon fáj a jobb mellém, egy...

Nagyon fáj a jobb mellém, egy csomó van benne, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hónapos a kislányom, nem szoptatom de mindig kifejem a tejet és úgy adom neki, de tegnap megpróbáltam szoktatni is, azóta nagyon fáj a mellém és egy csomó van benne, fejtem és masziroztam is de nem segített, mint tegyek?
2015. dec. 23. 06:44
 1/4 anonim ***** válasza:

miert nem.szoptatod? a baba szaja eredmenyesebb mint a mellszivo...tobbet tud kiszivni.

mindenkeppen probald lefejni, meleg vizes ruhat tegyel ra elotte es maszirozd. es tedd ra a babocat :)

2015. dec. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert a szoptatasnal nagyon nyűgös vagy elalszik,és nem lakik jól... amióta cumisuvegbol eszik jobban is gyarapszik mert meg tudja enni az adagját
2015. dec. 23. 06:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy a kisbaba álmában is tud enni?

Persze, hogy elalszik, hiszen kényelemBen és biztonságban érzi magát.

Szerintem szoptasd abból a mellből, közben pedig masszírozd a csomót.

Fáj mint a csuda, de hidd el, sokkal kevésbé, mint egy izmos kis gyulladás, esetleg tályog.

2015. dec. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld szoptatni. Nekem is volt mellgyulladásom (3x is már, pedig csak hat hós a lányom). A csomót ő tudja a legeredményesebben eltüntetni. Olyan pozíciót válassz, aminél a baba áll a csomó irányába néz. A lányom pl. fekve evett, de úgy, hogy a lábacskái az én fejem irányába néztek, mert a csomó a mellem felső részénél volt. Ha hónalj tájékán van a csomó, hónaljtartásban kellene szoptatni... Na, de akárhogy is csinálod, a szopizás mindenképp segít. Enyhén masszírozhatod is, de vigyázz, nehogy megsértsd a tejcsatornát és a szövetek közé kerüljön a tej... Sok sikert!
2015. dec. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!