Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az bal mellemben oldalt a...

Az bal mellemben oldalt a hónajhoz közel éreztem hogy csomosódik a tejcsi. Már 2 napja masszírozom, ma 3 órán keresztül egyfolytában, babukával próbálkozom, fejek, és semmi változás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A védőnő is tanácstalan, masszírozzam, próbálkozzak. Volt melegvíz, meleg párna rátét. Úgy tünik mintha ürülne, de aztán ha tovább tapogatom, mégis ott van. Oldalról puha a cici, de ha kicsit összenyomom, már érződik is hogy kő kemény!
2008. szept. 15. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
fejed ki meg szoptassad a gyereket es akkor kiurul ha nem, akkor menjel a dokihoz de az tejcsomo!! begyult a tej oda!
2008. szept. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Irány az orvos!Ha szoptatod a babád és fejed is a tejet az jó!De hogy nem reagál rá a cicid az nem jo.Szakorvos azonnal!Te már mindent megtettél.Jobb ha lát az orvos!Sok sikert és boldog babázást!:-))
2008. szept. 16. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem erre ez vált be:Egy jó meleg zuhany,majd szoptatás vagy hónaljtartásban vagy úgy,hogy a gyereket rátettem egy széles,vastag párnára az ágyon és föléhajolva a szájába lógattam a cicim.Nem egyszerű,házi kis talajtorna,de megérte,mert a csomó 3-4 ilyen szoptatás után lassan eltünt.
2008. szept. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azt csináltam, amit az előttem szóló. Belógattam a cicimet a baba feje fölött. Fontos néha a szoptatási pózok változtatása, mert úgy máshonnan is tud ürülni a tej, ami egyébként bennt maradna. Sok sikert!
2008. szept. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!