Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális hogy a szoptatás...

Normális hogy a szoptatás abbahagyása után elmarad a menstruáció?

Figyelt kérdés
Alig múlt el a gyermekágyi már meg is jött anno. Kevés mennyiségű, de mindig postosan jött a 28.-ik napon. 3.hete, hogy nem szopizik a babám ès most elmaradt az a kevéske vérzès. Ez normális, előfordulhat ilyesmi?

2016. jan. 4. 21:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem említen hohy fejek napi 300ml-t kb.
2016. jan. 4. 21:21
 2/5 anonim ***** válasza:
ha már megjött, akkor nem maradhat ki ok nélkül. vagy terhes vagy, vagy ciszta lehet vagy hormonálisan történt valami zavar a testedben, vagy valami más oka van, de "normálisnak" semmiképp nem nevezthető hacsak nem kistesón igyekeztek...
2016. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lina63 ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..


Ezt a kérdést én írtam ki, hasonló problémám van nekem is.

Dec elején voltam dokinál (cyto: P1, egyéb vizsgálatok minden ok). Majd leválasztotta magát a lányom azóta semmi :S Voltam dokinál kimaradás után 1-2 héttel (ünnepek miatt), hogy irassak fogamzásgátlót és akkor megkérdeztem, annyit mondott, hogy hormonok miatt belefér. Csak azt felejtettem el megkérdezni, hogy meddig az. Amúgy tesztet is csináltam, de negatív.

2016. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Az is eszembe jutott,hogy a vérszegénységem is közrejátszik. Terhesség előtt és alatt is nagyon vérszegény voltam,de szedtem akkor vasat. Mióta megszültem hétről-hétre rosszabbul vagyok : fáradékonyság,hajhullás stb. Lehetséges most tetőzik azzal,hogy elmaradt ebben a hónapban. A biztonság kedvéért veszek tesztet és kutakodok mi is lehet a gond.
2016. jan. 5. 20:17
 5/5 Lina63 ***** válasza:
Mennyi idős a gyermeked?
2016. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!