Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinél mikor indult be a teje...

Kinél mikor indult be a teje szülés után?

Figyelt kérdés
Én 4 napja szültem de alig van némi előtejem, amit a kisfiam kiszív viszont mérhető mennyiséget nem produkál. Iszom a mecsek teát, sok folyadék de semmi. Néha kicsit feszül a mellem de amúgy lötyi az egész. A kórház addig nem engedi haza a babát még mérhető mennyiséget nem eszik. Kezdek nagyon ideges lenni ami pluszban nem tesz jót. Kinek mi vált be serkentésre ami gyors és hatásos?
2016. jan. 11. 12:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8-as vagyok: én elhoztam saját felelősségre, mert mikor már 3. napja üvöltött az éhségtől és összesen fél órát tudtam mellette pihenni, akkor rájöttem, hogy így soha a büdös életbe nem fog megindulni a tejem... a nagy bababarát kórházban, 4-en 4 gyerekkel egy szobában, nem lehet nyugodtan lenni. a nagy segítség meg amit adtak, annyi volt, kétszer megnyomták a mellem, kijött egy csepp előtej, aztán jaa van itt tej felkiáltással mentek tovább kávézgatni.. na amikor besokalltam, bementem a főorvosasszonyhoz és leüvöltöttem a fejét, hogy márpedig én itt és most hazamegyek, ha tetszik neki ha nem. mondtam, hogy nyugodtan lehet fenyegetőzni azzal, hogy elveszik a gyereket, de akkor is hazaviszem, mert én vagyok az anyja. Szóval kedves kérdező ne add fel, a gyerkedet nézd, ne pedig a bürokráciát, ha kell vitess be magadhoz tápszert, és tényleg próbálj minél többet pihenni, sok folyadék, és amilyen gyakran csak tudod, tedd mellre, fejj. a lényeg, hogy kitartás!
2016. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy! Én nem jutottam dűlőre a főorvosasszonnyal. Igaz, ennyire nem is bírtam kiállni magunkért, nem voltam tisztában a jogaimmal.

Úgy jutottunk végül haza, hogy Éjszakásnővér1 nem írta be, hogy adott pótlást (hogy az f.a ne lássa, hogy még mindig nincs tej), Éjszakásnővér2 a könyörgésemre magasabb mért súlyt írt be a gyereknek, mintha megindult volna, nem csak stagnálna (mivel ő belátta, hogy otthon a helyünk).

Szánalmas.

2016. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!