Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás terhesség alatt?

Szoptatás terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Mennyire veszélyes? Van itt olyan, aki emiatt vetélt el?

2016. jan. 11. 13:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve érdekelne az is, hogy akik terhesség miatt hirtelen, egyik napról a másikra abbahagyták a szoptatást, azoknak nem durrant be a mellük? Milyen módon lehet mellgyulladás kikerülésével abbahagyni a szoptatást? Ha leáll a szoptatással a várandós, kb. mennyi idő alatt apad el a tej?
2016. jan. 11. 13:56
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem lehet egyik napról a másikra abbahagyni a szoptatást, legalábbis irtó nagy kicseszés a gyerekkel...


Én a második és harmadik várandósságom alatt is végig szoptattam. Nem okozott semmilyen gondot.

2016. jan. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagy kicseszés a gyerekkel, egyetértek, de akkor miért mondja védőnő, nődoki, stb, hogy azonnal álljon le a kismama a szoptatással? Ők gondolom nem úgy értik, hogy akkor szépen lassan álljon le a kismama a szoptatással, hiszen minden egyes újabb szoptatás újabb méhösszehúzódást eredményez ( gondolom én), ami újabb esély vetélésre, nem?
2016. jan. 12. 11:43
 4/5 anonim ***** válasza:

A legnagyobbam szopizott a masodok terhessegem kb 20. Heteig, aztán egyik napról a másikra abbahagyta. A szülés elott par héttel újrakezdte, kb fel evig keztejuket azoptattam. Most jon a harmadik baba, a középső ejjel nappal igeny szerint szopizik. Nincs orvosi javallata egészséges terhessegnel a levalasztasnak. Ha fájdalmas v neked kényelmetlen, az mas.


Mennyi idős a szopizosod?

2016. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Www.lll.hu


Itt ajanlom az összefoglalokat. Valójában a mehosszehuzodas a vajúdás időszakára érezhető, alapvetoen a szopás által lermelt oxitocin nincs hatással a mehedre.

2016. jan. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!