Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt volt aki...

Szoptatás alatt volt aki teherbe esett?

Figyelt kérdés
Mentruáció nélkül
2016. jan. 22. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon hamar újra menstruáltam, így nem teljesen vagyok a Te kategóriád, viszont azt tudom, hogy minél hosszabb ideig nem jön vissza a ciklus szoptatás alatt, annál nagyobb a valószínűsége annak, hogy megelőzi peteérés az első vérzést is.


(Én hőmérőztem, és a 2 illetve három hónapos babám mellett az első ciklusaimban egyáltalán nem volt még peteérés, és a ciklusok is 40 nap körüliek voltak.)

2016. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, én. Még javában szoptattam az akkor 13 hónapos kisfiamat. Terveztük a második babát, azonnal teherbe is estem. Még 3 hónapig tovább szoptattam.
2016. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sogornom az elso peteeresenel...nem.vedekeztek mondvan meg szoptat. 7 honapos volt akkor a teso.
2016. jan. 23. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azt nem írtam, hogy 6,5 hónapos terhes koromig szoptattam a nagyobbat.
2016. jan. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, de lényegében megeshetett volna. 8 hónapos volt a pici, amikor először megjött, és 10 hónapos volt, amikor terhes lettem szintén szoptattam és még most is szoptatok, már 16 hetes vagyok a legkisebbel.:) Ugye a menstruációt megelőzi egy peteérés, ezért írtam, hogy úgy is összejöhetett volna akár, de akkor még vigyáztunk.
2016. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!