Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejet szeretnék gyűjteni a...

Tejet szeretnék gyűjteni a fagyasztóba, mert el kell majd mennem, de nincs annyi, hogy egyszerre egy egész adaggal legyen. Hogy kell gyűjteni?

Figyelt kérdés
Mindig csak 20-30-at tudok lefejni etetés után, a pohár (Aventes) majdnem két decis. Hogyan tudok gyűjtögetni úgy, hogy ne kelljen 30-ért lefagyasztanom egy egész poharat? Mi ennek a technikája? Köszi a segítséget! :)
2016. jan. 29. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én minden szoptatás után fejtem, a napi adagot hűtőben gyűjtöttem és több adagból jött össze egy aventes pohárnyi, az ment a fagyasztóba. Még ha nem is telt meg, egy napnál tovább nem tároltam a hűtőben.
2016. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lefejed, beteszed a hűtőbe. mások pohárba fejsz 3 óra múlva, mellé teszed, ha lehűlt akkor összeöntheted. ez így nap végéig, akkor átteszed a fagyasztóba. de csak 1 napit tudsz összeönteni.
2016. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! :)
2016. jan. 29. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!