Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tudnátok adni tippeket, hogy...

Tudnátok adni tippeket, hogy mivel tudnák több tejet termelni?

Figyelt kérdés

Saját,bevált tapasztalatok érdekelnének. Első babámmal elment a tejem,tapasztalatlanságom miatt valószínűleg miattam. Emlékszem,hogy nem ittam és ettem eleget. A 2.babánkkal harcolni fogok,hogy tudja szoptatni.

Alkoholmentes sört olvastam. Ez beválhat?


2016. febr. 19. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok folyadék,lehet alkoholmentes sör is 😉 Én az elején meg a nagyobb étvágymegugrásnál azt a homeós bogyót szedtem...u betűvel kezdődik mindig elfelejtem a nevét 😁 Sok-sok szopi 😊
2016. febr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyógytea-keveréket (pl. Laktoherb)3 hétig ihatod, utána 1 hét szünet, addig igyál malátasört, nagyon finom és hatásos.

Egyébként a megfelelő tejtermelésnek 3 alapfeltétele van:

- megfelelő minőségű táplálék és

- megfelelő mennyiségű folyadék az anyukának és

- megfelelő inger a melleknek (baba vagy fejés).

Ha ezekre odafigyelsz, nagyon jó esélyen simán tudsz majd szoptatni.

A homeós bogyó az Urtica urens, az is jó, de csak 2-3 napig szabad szedni, alacsony potenciálban.

2016. febr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. A fejést hogy csináljam? Honnan tudom,hogy kell fejnem,vagy nem? Vagy ha csak az egyik ciciből eszik a baba,akkor utána fejjem le a másik cicit?
2016. febr. 19. 10:10
 4/7 anonim ***** válasza:
A fejést megmutatják a szülészeten ha megkéred őket,így nehéz elmagyarázni!Eleinte mind a két mellből etettem!Akkor fejj minden képpen ha kemény,csomós a cicid áttmaszírozod,a csomókat kimaszírozod.Meg az ugrásoknál akkor nagyi sok szopi,sok fejés. Egyébként ha beáll a kereslet-kínálat már nem muszály fejni! 1.voltam 😊
2016. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
"Szoptatási tanácsadás - kérdezz felelek" facebook csoportot ajánlom, nemcsak anyukák hanem szoptatási tanácsadók is vannak a csoportban.Nekem valamiért a tejberizstől volt sok tejem.
2016. febr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A fejést úgy csináltam, hogy amelyik ciciből szopott utána ugyanazt szopi után lefejtem.Mindig egy kicsivel többet.Következő szoptatásnál a másik mellel ugyanezt csináltam.Elektromos mellszívóm van, így mindkét kezem szabad és rá tudtam segíteni,azzal hogy közben a mellemet föntről lefele masszíroztam hogy jobban kifejjem a tejet.
2016. febr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Betu ***** válasza:
Alkoholmentes sör, urtica urens bogyó, görögszénamag, ja és a rossmannban lehet kapni sajàt màrkàs tejszaporító teàt, aminek ugyanolyan összetevői vannak mint a laktoherbnek csak jóval olcsóbb. Valamint a legfontosabb a gyakori szoptatàs.Nekem ezek vàltak be. A kisfiam most lesz 1 éves és még mindig szopizik. Bàr nem mondom, hogy még mindig dől belőlem a tej, mint az elején, de még van és ez a lényeg, mert màr igazàból nem ez a fő tàplàléka.
2016. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!